Savaitgalį Nida pramogaus iki paryčių

Jau šį savaitgalį birželio 6 – 7 dienomis gražiausias Lietuvos kampelis Nida pakvies į gražiausią ir didžiausią sezono atidarymą „Benai plaukiam į Nidą“. Tūkstantinės žmonių minios, nesibaigianti muzikos fiesta ir gražiausias gamtos oazė.

Šeštadienio naktį, kai nuskambės finaliniai festivalio „Benai plaukiam į Nidą“ akordai, publika patrauks į paplūdimyje įsikūrusį barą „Tuborg beach bar Nida“ kuriame pramogos tesis iki pat paryčių. Renginys kupinas gyvos muzikos garsų, geriausios šokių muzikos, žinomų atlikėjų pasirodymų džiugins iki kol kojos ir rankos leis.

Jekaterina Pranevič
Organizatorių nuotr.
Naktinėje pramogų fiestoje publika džiugins gyvos muzikos projektas „Taste it! Live Band“, merginų numylėtinis atlikėjas Soliaris, televizinio projekto „Lietuvos balsas“ finalistė Jekaterina Pranevič, radijo stoties „Zip Fm“ radio laidos „Gatvės lyga“ rezidentas DJ Mantini, profesionalūs muzikantai pianistas Paul Monroe, būgnininkas Aleksandras Rogoža, bei linksmai nustikeikusi „Tuborg beach bar Nida“ komanda.

"Šis savaitgalis Nidoje vienareikšmiškai bus linksmiausias per visą vasarą. Su nekantrumu laukiu šeštadienio, kada susitiksime didžiojoje festivalio „Benai plaukiam į Nidą“ scenoje ir iki paryčių truksiančiame „Tuborg beach bar Nida“ vakarėlyje. Pasilinksminkime taip, kad apie tai kalbėtume iki kitos vasaros“ – apie renginį kalbėjo Soliaris.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis