Sostinės Lukiškių aikštėje - festivalis „Žalias Fest 2014“

Ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žvaigždes, tokias kaip „Red Hot Chili Peppers“ žaliu maistu lepinanti sveikos gyvensenos propaguotoja Gražina Gum kviečia šį savaitgalį į jau trečią kartą vyksiantį festivalį „Žalias Fest 2014“. Lukiškių aikštėje sekmadienį įsikurs nemokama skanaus ir sveiko maisto fiesta visai šeimai.

„Vis daugiau žmonių susidomi termiškai neapdorotu, sveiku maistu. O tie, kas pabando, greitai pajaučia rezultatus: nuo sportininkų, besidžiaugiančių atsiradusia energija iki paprastų žmonių, kuriuos nustoja kamuoti įvairūs negalavimai ir ligos,“ - pasakoja žalios mitybos propaguotoja Gražina Gum.

„Tokie festivaliai sparčiai populiarėja užsienyje. Džiaugiamės, kad ir pas mus žmonės vis labiau domisi sveika gyvensena, kitokia mityba, drąsiau ieško sveikų naujovių. Mes su visa festivalio komanda norime, kad kiekvienas galėtų pamatyti, paragauti ir pabūti ten, kur sveika ir žalia visomis prasmėmis. “

Nuo skanėstų iki žinomų atlikėjų pasirodymų

Sekmadienį, birželio 15 dieną, nuo 11 iki 19 val. Lukiškių aikštėje bus galima ne tik viską sužinoti apie šį populiarėjantį gyvenimo būdą, bet ir paragauti žaliojo maisto patiekalų, klausytis sveikos mitybos propaguotojų bei gydytojų paskaitų, žinomų žmonių pasakojimų, atskleisiančių jų pačių patirtį išbandant termiškai neapdorotus produktus. Festivalis „Žalias Fest 2014“ taip pat siūlys išmokti pasigaminti žalio maisto patiekalų bei įsigyti įvairių sveikų produktų, kuriais prekiaus patys ūkininkai.

Į festivalį kviečiamos ir šeimos su vaikais, kuriems rengėjai žada įvairios veiklos Lukiškių aikštėje įskursiančiose dirbtuvėse. Čia bus galima išbandyti tapybą ant vandens, karštą ir juoko jogą bei nufotografuoti savo aurą.

Festivalyje „Žalias Fest 2014“ pasirodys ir žinomi atlikėjai bei didžėjai. Dainininkai Edgaras Lubys ir Bjelle atliks naujausias dainas ir atskleis savo patirtį, išbandžius populiarėjančią žaliąją mitybą.

„Daug apie tai diskutuojama pastaruoju metu, tad norisi, kad žmonės tiesiog ateitų ir išbandytų viską patys – paragautų, pajaustų, išgirstų kitų patirčių. Žalia mityba – ne tik nauja mada, bet ir sveikas gyvenimo būdas, kurį tikrai verta išbandyti,“ - pasakoja festivalyje pasirodysiantis atlikėjas Edgaras Lubys.

Šalies garsenybės pamėgo naują gyvenseną

„Mūsų restoranuose lankosi iš ties daug žmonių, tarp kurių ir garsūs šalies menininkai, dainininkai, architektai, dizaineriai, verslininkai ir politikai. Kai prieš beveik porą metų pas mus apsilankė lietuvių kilmės garsios pasaulio grupės „Red Hot Chili Peppers“ lyderis Anthony Kiedis, mūsų žmonės dar tik nedrąsiai praverdavo restorano duris, tuo tarpu garsiajam atlikėjui ši mityba jau buvo maloni kasdienybė,“ - ypatingą susitikimą prisimena Gražina Gum. „Šiandien galiu jau džiaugtis gausiu būriu susidomėjusių šia sveika gyvensena. Norisi šiuo gėriu dalintis kuo plačiau.“

Linksmas ir sveikas festivalis „Žalias Fest 2014“ lauks visų jau šį sekmadienį, nuo 11 iki 19 val. pačiame miesto centre - Lukiškių aikštėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis