Užburiančios muzikos projektas Kultūros naktyje

Dvi menininkės, kūrėjos – Andrė Pabarčiūtė ir Alicija Eiliakas - savo unikalia muzika dalinsis Kultūros naktyje! „The sound of sacred femininity“, tai – moteriškąjį pradą, moters vidinį pasaulį išreiškiantys nuostabios, darnios muzikos garsai.

Jos poveikis pozityvus ir įkvepiantis. Tai - giliai atpalaiduojanti bei harmonizuojanti muzika, kelionė sakraliu garsu, padedanti atverti žmogaus sielos resursus, medituoti.

Koncerto metu bus grojama išskirtiniais archainiais ir šiuolaikiniais instrumentais: planetariniais ir simfoniniais gongais, krištoliniais bei Himalajų dainuojantčiais dubenimis, indėnų fleita, sansula, vibrofonu, shruti, šamanišku būgnu, dambreliais ir kitais. Jie jungia klausytojus su Visatos ir Žemės energijomis, virpina kūną bei pasiekia jautriausias sielos gelmes.

Garso terapeutė, gongų meistrė Alicija Eiliakas dalyviams siūlo tiesiog užsimerkti ir pasinerti į savo vidinį pasaulį, keliauti vedant sakraliam garsui. Instrumentų garsai papildo įstabų atlikėjos Andrės Pabarčiūtės vokalą. Andrės balsas malonus, švelnus ir melodingas, be to, išskirtinis, sukeliantis nuostabos jausmą ne tik muzikos mėgėjams, bet ir muzikos profesionalams. Dainuodama ji naudoja naujausias, modernias, virtuoziškas dainavimo technikas, kurios atskleidžia ypatingas balso galimybes, transformuoja balsą į netikėtus muzikos instrumentų bei gamtos garsus - paukščių, vėjo, jūros ošimo, miško.

Organizatorių nuotr.
Andrė ir Alicija – tikras įkvėpimas ne tik profesionalios muzikos gerbėjams. Bet ir visiems, kas nori patirti moteriškumo galią bei nuostabų jausmų pasaulį.

Andrė Pabarčiūtė - profesionali dainininkė, pasaulio muzikos scenoje pripažinta atlikėja ir kompozitorė. Prieš aštuonis metus įkūrė asmeninio augimo mokyklą “Moters magijos mokykla“, kurioje moko moteris ir vyrus atskleisti savo unikalius prigimties talentus, santykių meno, bei darnaus gyvenimo kūrimo principų (www.motersmagijosmokla.lt).

Alicija Eiliakas – profesionali psichoterapeutė, psichologijos studijos “Menas Būti” įkūrėja. Asmenybės ugdymo bei dvasinio tobulėjimo seminarų ir grupių vedančioji, jungianti savo praktikoje kūrybinius ir terapinius metodus. Gongo meistrė, garso terapijos pradininkė Pabaltijyje. Groja garso misterijas, veda garso terapijos sesijas “Maudynės gonge” (www.menasbuti.lt).

Organizatorių nuotr.
“The Sound of Sacred Femininity” (Sakralaus moteriškumo garsas) – tai bendras šių neeilinių moterų projektas, kuriame jos papildo viena kitą spontaniškoje garso improvizacijoje, kuriant galingą gydančio garso ir energijos erdvę.

Meditacinės muzikos vakaras „The Sound of Sacred Femininity“ jau birželio 20 d., 23 val., Vilniuje, Nacionalinės bibliotekos kiemelyje, Sirvydo 4 (įėjimas iš Kudirkos aikštės).

Renginys nemokamas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis