Elegantiškoji raudonplaukė B. Thorne virto į vaikiną panašia paaugle

Jauna, graži ir sėkminga – tokiais žodžiais galima apibūdinti kino pasaulyje populiarėjančią, „Disney“ seriale „Shake It Up“ matytą raudonplaukę aktorę Bellą Thorne, kuri taip pat gali pasigirti esanti modelis ir dainininkė.

16-metę Lietuvos žiūrovai išvys naujojoje komedijoje „Kartu ne savo noru“ (angl. „Blended“), kurioje taip pat pasirodė Adamas Sandleris ir Drew Barrymore.

Filme „Kartu ne savo noru“ B.Thorne teko A.Sandlerio herojaus vyriausiosios duktės, 15-metės Hilari vaidmuo. Tiesa, dalį filmo jį labiau primena vaikiną ne tik savo išvaizda, bet ir manieromis – juk iš kur vienišam tėvui žinoti, kaip deramai auginti mergaites. Interviu „Clevver TV“ jauna aktorė atskleidė, kad iš pat pradžių jai buvo pasakyta, kad rolė buvo parašyta specialiai jai, tačiau ji praktiškai turės būti berniuku. „Nelabai įsivaizdavau, kaip jie ketina iš manęs padaryti berniuką, bet nutariau pasižiūrėti. Manau, jiems pavyko mano heroję sukurti išties berniukišk. Ko vertas vien jos garderobas!“ – kalbėjo įprastai itin elegantiškai besirengianti aktorė.

"Acmefilm" nuotr.
B.Thorne heroję rūpestingas tėvas Džimas filme skatina vartoti daug baltymų, kurie dažniausiai reikalingi sportiškai figūrai puoselėti, rengia ir kerpa pagal savo skonį. Todėl žiūrovai aktorę išvys ne tik vilkinčią treningus, bet ir trumpais plaukais, nors iki tol gyvenime ji buvo ilgų ir banguotų rusvų plaukų savininkė. „Mano plaukus nukirpo daugiau nei iki pečių, o kai kada itin berniukiškam įvaizdžiui buvau užsidėjusi peruką. Iki tol visada buvau ilgais plaukais. Galiu pasakyti tik tiek – diena, kai teko kirptis, buvo išties liūdna. Aš verkiau. Nuoširdžiai verkiau. Žmonės kartais nesupranta, kokie merginoms svarbūs plaukais, jie – mūsų dalis“, – prisipažino 16-metė, dabar jau besidžiaugianti ataugusiomis garbanomis.

"Acmefilm" nuotr.
Komedijoje „Kartu ne savo noru“ iš berniukiškos paauglės į dailią, jauną moterį Hilari virsti padės rūpestingoji D.Barrymore herojė. Bellos pokyčius filme „Kartu ne savo noru“ galite išvysti šiame klipe: https://www.youtube.com/watch?v=JvDCABj54m8

Smagios dviejų vienišų tėvų ir jų vaikų atostogos Afrikoje – komedijoje „Kartu ne savo noru“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau šį penktadienį, liepos 11 dieną.

Filmo „Kartu ne savo noru“ anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=h9Fx3HZkzpA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis