Prieš „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ premjerą – geriausių Lietuvos šokėjų dvikovos gyvai

Naujausias filmas „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ (angl. „Step Up: All In“) atgabens šokio sūkurį ne tik į kino teatrus, bet ir suteiks galimybę išvysti geriausius Lietuvos hip hopo šokėjus gyvai.

Šiuo metu interneto atrankoje dalyvaujantys ir kruopščiai pasirodymų programą ruošiantys šokėjai jau rugpjūčio 7 dieną, prieš pat filmo premjerą, dėl pergalės ir vertingų prizų grumsis intriguojančiose šokėjų dvikovose.

"Acmefilm" nuotr.
Grandiozinį šokio konkursą Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Ozas“ lydės ne tik varžybų dalyvių pasirodymai, bet ir nemokamos šokių pamokos visiems norintiems. Besidomintiems gatvės šokiu ir hip hopo ritmais turėtų patikti pažintis su žinomais meistrais iš užsienio bei visą programą lydinti puiki muzika.

"Acmefilm" nuotr.
Gyvai vykstančiose šokio dvikovose grumsis 16-a dalyvių, pusė jų bus atrinkta pagal paraiškas internete, o dar 8 – renginio dieną gyvai. Šiuo metu renginio puslapyje (www.stepup.lt) visi norintys hip hopo šokėjai gali dalyvauti atrankoje nepriklausomai nuo jų patirties ar amžiaus, publikuodami savo šokio vaizdo įrašus. Gerbėjai internete iki rugpjūčio 3 dienos gali vertinti labiausiai patikusius filmukus, o sulaukę daugiausiai „Patinka“ keliaus į finalines kovas rugpjūčio 7 dieną. Visi nedalyvavę šokėjų atrankoje internete ar dalyvavę ir jos nepraėję turi šansą savo gabumus įrodyti renginio dieną ir pasisekus varžytis finale lygiomis teisėmis.

Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas ir vertingus prizus konkurso dalyviams bei žiūrovams rasite čia: https://www.facebook.com/events/1456945341225153/

"Acmefilm" nuotr.
Renginio dalyvių pasirodymus vertins šokėjas iš Vokietijos P-Dog, svečias iš Baltarusijos Gavr ir lietuvis Arni. Gera dalyvių nuotaika rūpinsis renginio vedėju tapęs Vaiper, o muzikinis palaikymas perduotas į latvių didžėjaus DJ Sergucci rankas.

Renginio programa rugpjūčio 7-ąją, ketvirtadienį:

14-14.50 val. Šokėjų registracija ir apšilimas
15 val. Šokėjų atrankos
15.30 val. Nemokama šokių pamoka žiūrovams
16 val. Šokių kovų pradžia. TOP16 etapas
16 val. Antras šokių kovų etapas. TOP8
17 val. Nemokama šokių pamoka žiūrovams
17.20 val. Kovų pusfinaliai
17.30 val. Teisėjų pasirodymas
17.40 val. Finalas, apdovanojimai
18.30 val. Filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ premjera

Prieš dvejus metus vykusių „Šokis Hip Hopo ritmu. Revoliucija“ dvikovų vaizdus pamatyti galite čia:
https://www.youtube.com/watch?v=IQ0TAibI0tU

Įspūdingiausių šokių ir puikios muzikos kupinas filmas „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo rugpjūčio 8 dienos.

„Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=ja50-BSIRIU

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis