Emma Stone ryžosi stiliaus permainoms

Žaviai ir charizmatiškai aktorei Emmai Stone Lietuvos kino teatrus šiandien pasiekusiame naujajame Woody Alleno filme „Mėnesienos magija“ (angl. „Magic in the Moonlight“) teko ypač intriguojantis vaidmuo.

E.Stone romantiškoje juostoje įkūnijo jauną ir paslaptingą aiškiaregę Sofiją, kuri esą gali bendrauti su dvasių pasauliu. Kadangi filmo veiksmas vyksta trečiojo dešimtmečio Prancūzijos Rivjeroje, aktorė ne tik buvo papuošta pagal to laiko madą, bet ir pakeitė šukuoseną.

"Acmefilm" nuotr.
Nors juosta buvo filmuota daugiau kaip prieš metus, filmo „Mėnesienos magija“ filmavimo aikštelėje turėtas trumpas kirpimas E.Stone taip patiko, kad prieš porą savaičių ji vėl ryžosi nusikirpti turėtus ilgus plaukus. Dar liepą per Niujorke vykusią „Mėnesienos magijos“ premjerą banguoti rusvi aktorės plaukai siekė krūtinę. Naująją šukuoseną aktorė pristatė viešėdama Venecijos kino festivalyje. Subtilus ir kiek valiūkiškas kirpimas puikiai derėjo prie įspūdingų aktorės vilkėtų suknelių, tad ji sulaukė gausybės mados žinovų pagyrų.

"Acmefilm" nuotr.
Naująją E.Stone šukuoseną pamatyti galite čia:

Nors Venecijoje E.Stone plaukai buvo tyčia šiek tiek pataršyti, filmo „Mėnesienos magija“ stilistai pasirinko kiek elegantiškesnę interpretaciją – šukuosena buvo nežymiai ilgesnė, plaukai lengvai banguoti ir glotnūs. Lengvam ir romantiškam aktorės herojės paveikslui didelės įtakos turėjo ir kostiumų dailininkės Sonios Grande kurtas įvaizdis.

"Acmefilm" nuotr.
Filmo „Mėnesienos magija“ pasakojimas prasideda, kuomet senas bičiulis kreipiasi į skeptišką iliuzionistą Stenlį (akt. C.Firthas), prašydamas išsiaiškinti, ar turtingą prancūzų šeimą pakerėjusi aiškiaregė iš tiesų yra šarlatanė. Sutikęs pagelbėti Stenlis iškeliauja į žydrąją Prancūzijos pakrantę, kur jo laukia susitikimas su E.Stone heroje Sofija. Pirmiausia įtarimais grįstas bendravimas galiausiai virsta šiuo tuo daugiau, tačiau ar pavyks merginai įtikinti Stenlį jos kerais ir ryšiu su dvasių pasauliu?

"Acmefilm" nuotr.
Šilta, idiliškų vaizdų ir romantikos kupina istorija, paženklinta mėnesienos šviesos ir magijos – jau Lietuvos kino teatruose.

Filmo „Mėnesienos magija“ anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=XjJ-VJYdPS8

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis