Atsargiai! Dėl šių 2 priežasčių Tu niekada neišmoksi naujos užsienio kalbos!

Nori išmokti naujos kalbos, kad galėtum kalbėti be problemų? Nori viską, ką išmoksi, ilgai atsiminti?

Bloga atmintis ir nepakankamas žodynas yra tik keletas dalykų, kuriuos žmonės nurodo kaip kliūtis, trukdančias išmokti naujos užsienio kalbos. Šiandien sužinosi, kokios yra tikrosios priežastys, trukdančios išmokti naujos užsienio kalbos, ir kaip jas pašalinti.

Netinkami mokymo metodai mokyklose ir kalbų kursuose

Mokyklose užsienio kalbos mokoma pagal vieną nustatytą standartą – mokomoji medžiaga suskirstoma į atrodytų logiškas temas. Prisimink, kaip mokykloje mokeisi anglų arba vokiečių kalbos –pradėjai nuo susipažinimo temos, paskui sekė drabužiai, pirkiniai. Tu išmokai gana daug žodžių kiekvienai temai, bet galėjai pasakyti tik kelis nenatūraliai skambančius sakinius.

Šnekamojoje kalboje vartojama tik 20 % šių žodžių. Pažiūrėkime, kaip naujos kalbos išmoksta maži vaikai vaikystėje! Koks yra pirmasis žodis, kurį išmoksta vaikas? Mama! O ne kažkokios susipažinimo frazės lietuvių kalba „Laba diena, mano vardas…”. Vaikui pirmaisiais gyvenimo metais svarbu pakviesti mamą, todėl jis išmoksta šį žodį. Vaikas auga, atsiranda naujų poreikių, kuriuos jis išmoksta išreikšti žodžiais. Taip pat kaip vaikas be klaidų pasirenka jam reikalingą žinių minimumą, taip ir efektyviausi pasaulio kalbų mokymo metodai pradeda nuo minimumo, leidžiančio Tau pasakyti tai, kas svarbiausia, suprasti, kas Tau sakoma. Tuo tarpu išmokę kalbos mokykloje tik nedaugelis gali susikalbėti ir realiame gyvenime, nes mokymo metodas yra dirbtinis. Šveicarijos kalbų institutas atskleidė, kad suaugusieji naujos kalbos išmoksta daug greičiau, jei mokosi pagal tokį pat principą, kaip tai daro maži vaikai.

Nuo 7 m. amžiaus naujos kalbos mokymasis tampa labai sudėtingu procesu

Specialiuosiuose privačiuose vaikų darželiuose visame pasaulyje iki 6 metų amžiaus labai intensyviai mokoma anglų, vokiečių ir kitų užsienio kalbų. Didžioji dalis vaikų jau iki pirmosios klasės gali laisvai bendrauti anglų, vokiečių, lietuvių ar kitomis kalbomis. Jie valandų valandas nesėdi prie namų darbų stengdamiesi išmokti žodžių. Iki 7 metų amžiaus vaikai turi intuityvų gebėjimą pradėti kalbėti naująja kalba. Vėliau mokymasis tampa sudėtingas ir trunka ilgai. Tačiau susiklosčius tam tikroms aplinkybėms ir suaugusieji gali atnaujinti šią intuiciją. Yra ištyrinėta, kaip veikia vaikų intuicija, leidžianti jiems išmokti kalbos per neįtikėtinai trumpą laiką. Pritaikius šiuos principus suaugusiajam, bet kurio amžiaus žmogus gali išmokti užsienio kalbos per kelias dienas.

Kaip greitai išmokti kalbėti užsienio kalba?

Dabar ir Lietuvoje galima išmokti naujos užsienio kalbos per dvi savaites taikant Šveicarijos kalbų instituto siūlomą metodą. Programa prieinama internetu, o mokymai parengti lietuvių kalba. Norėdamas išmokti naujos kalbos, sek nurodymus internetinėje svetainėje. Programą gali gauti jau dabar, bet naudoti galėsi tuomet, kai norėsi.

Pasirink anglų arba kitą užsienio kalbą ir išmok jos čia SwissLanguages.com – tik šiandien, spalio 21 d., pirmieji 100 susidomėjusiųjų galės išmokti naujos užsienio kalbos su 55 % nuolaida už 24 Lt (įprastinė kaina 59.00 Lt). Išmok anglų, vokiečių, prancūzų arba kurios kitos iš 12 užsienio kalbų. Apsilankyk www.swisslanguages.com ir gauk prieigą prie kalbų mokymosi programos – Tu gali būti vienas iš pirmųjų 100 laimingųjų.

Šveicarijos kalbų mokymosi metodu mokoma tik tų žodžių ir frazių, kuriuos būtina žinoti norint bendrauti nauja kalba. Svarbu, kad Tu kuo greičiau galėtum sudaryti sakinius ir bendrauti užsienio kalba. Šveicarijos kalbų instituto sukurtas metodas pagrįstas nuolatiniais kalbos mokymosi tyrimais. Būk vienas iš pirmųjų ir gauk 55 % nuolaidą. Eikite į: www.swisslanguages.com

Užsakymo nr.: PT_66113378

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis