Ieva Narkutė: „Širdis – raumuo, kurį kartais reikia pramankštinti“

Dainininkė Ieva Narkutė pristato naują albumą „Švelnesnis žvėris“.

Albumas "Švelnesnis žvėris" yra naujų dainų, parašytų per pastaruosius pusantrų metų, rinkinys. “Jame atsispindi ryškiausi mano išgyvenimai. Dainos - tematiškai panašios. Daug - apie išsiskyrimus, atsisveikinimus ir bandymą su tuo susitaikyt. Po išsiskyrimų ateina ir tyla, savo prioritetų perkainojimo metas. Metas, kai reikia iš naujo susidėlioti save, savo pasaulį”, - sako dainininkė.

Talentinga dainų autorė ir atlikėja neslepia, kad daug jos naujojo albumo dainų pagimdė skaudi gyvenimo patirtis – skyrybos su mylimu žmogumi. Tačiau albumas nėra liūdnas. “Jame daug daugiau, nei vien tik liūdesys. Yra ir kitų tamsių emocijų, tačiau visada stengiuosi parodyti, kad už visų jų tvirtai stovi stiprus žmogus. Turintis didelę širdį ir galintis atsigauti, kad ir kas gyvenime benutiktų”, - sako I.Narkutė.

“Širdis juk, galų gale, yra raumuo. Ją, kaip ir kitus mūsų kūno raumenis, reikia kartas nuo karto pramankštinti. Kai ją mankštinam, mes, kaip tie laukiniai žvėrys, daromės stipresni. Kai ją mums sudaužo, nelieka nieko kito, kaip tik atsisukti į savo instinktus, į savo pačią esmę, į tai, ko buvom atsisakę dėl kitų. Iš naujo prisijaukinti savo tylą, susitaikyti su ja ir susibūti, nes, galų gale, tik tiek mes teturim”, - poetiškai ir šiek tiek ironiškai apie naujose dainose išreikštus jausmus kalba Ieva.

Albume “Švelnesnis žvėris” – 11 kūrinių. “Gerai gerai” ir “Kaip taip gali būt?” – jau žinomi ir įvertinti dainininkės gerbėjų. Likusieji dar laukia savo vietos klausytojų fonotekose. “Albumas skiriamas švelniems žvėrims - man ir tau, kurie kiekvieną dieną būna ir švelnūs, ir žvėriški”, - sako dainininkė.

Autorinės dainos atlikėja Ieva Narkutė visos Lietuvos dėmesį į save atkreipė 2010 metais, kai jos dainą “Raudoni vakarai” savo pasirodymui pasirinko Rusijos šokių ant ledo TV šou dalyvavę čiuožėjas P.Vanagas ir aktorė A.Ditkovskytė. Patriotiška daina akimirksniu užkariavo lietuvių širdis, nors tuo metu dauguma neturėjo nė menkiausio supratimo, kas ta mergina, kuri ne tik atlieka, bet ir sukūrė šią dainą. Po metų “Raudonus vakarus” savo tituline daina pasirinko filmo “Tada Blinda. Pradžia” kūrėjai. Filmui sulaukus milžiniško pasisekimo, Lietuvoje beveik nebeliko žmonių negirdėjusių “Raudonų vakarų”. Prieš metus pasirodęs debiutinis Ievos Narkutės albumas “Vienas”, buvo puikus įrodymas, kad ji nėra vieno hito žvaigždutė. Antras albumas “Švelnesnis žvėris” tik dar kartą patvirtina, kad Ieva Narkutė - viena talentingiausių jaunosios kartos dainų autorių bei atlikėjų.

Albumo pristatymo koncertai vyks: lapkričio 14d. Marijampolės kultūros centre; 15d. - Druskininkų Kolonadoje; 16d. - Klaipėdos koncertų salėje; 19d. - Vilniaus Kongresų rūmuose; 21d. - Šiaulių koncertų salėje “Saulė”; 27d. - Panevėžio J.Miltinio dramos teatre; 28d. - Kauno “Girstučio” kultūros rūmuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis