Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė paskelbs šventinio sezono pradžią

Lapkričio 29 d., šeštadienį, nuo 12 val. iki 18 val. Vilniaus Rotušėje tradiciškai šventinio sezoną pradžią paskelbs dvyliktoji Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė.

Mugės lankytojams šiais metais savo šalių šventines tradicijas pristatys 34 valstybių ir bendruomenių bei 5 tarptautinių Vilniaus mokyklų atstovai.

Organizatorių nuotr.

Mugės organizacinio komiteto pirmininkė Sarah Hunt džiaugiasi, kad šiais metais mugėje savo stendus turės daugiau valstybių ir bendruomenių nei pernykščiame renginyje – po pertraukos į mugę sugrįžta Armėnijos, Australijos, Indijos, Latvijos ir Ukrainos atstovai. Rotušėje lankytojai galės užsukti į 34 valstybių ir bendruomenių stendus, meno ir knygų kampelį, angelų ir įvairių smulkmenų krautuvėles, savo laimę galės išbandyti loterijoje.

Organizatorių nuotr.

S. Hunt taip pat paminėjo, kad Rotušės aikštėje vėl šurmuliuos pernai didelės sėkmės sulaukusi Tarptautinė maisto mugė. Vilniečiai ir miesto svečiai galės paragauti šventinių skanėstų ir karštų gėrimų iš 12 šalių, tarp jų Airijos, Indijos, Skandinavijos šalių, Irano, Vokietijos, JAV ir kt.

Organizatorių nuotr.

„Šiemet Tarptautinė maisto mugė miestiečių ir miesto svečių lauks ilgiau, iki 20 val., taigi čia bus galima užsukti paskanauti įvairių gardėsių ir karštųjų gėrimų prieš einant stebėti miesto kalėdinės eglės įžiebimo“, - pasakojo S. Hunt.

Organizatorių nuotr.

Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės ambasadorė Beata Nicholson sako, kad jai ši mugė simbolizuoja šventinio sezono pradžią. „Lankytojai užsukę į šią mugę gali susipažinti su skirtingų pasaulio šalių tadicijomis, paragauti skanaus maisto, tai galimybė pajusti tarptautiškumo dvasią Vilniuje. 

Organizatorių nuotr.

Be to, žmonės galės nupirkti šventinių dovanų, kurios skleis gėrį ne tik jų artimiesiems, bet tai darydami jie dar ir prisidės prie paramos tiems, kam jos reikia. O tada galėsine pradėti laukti Kalėdų“, - kalbėjo B. Nicholson.

Organizatorių nuotr.

Visos Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės metu surinktos lėšos bus skirtos 8 organizacijoms: Saleziečių Vilniaus namams, Gerontologijos ir reabilitacijos centrui, Lietuvos sutrikusios klausos vaikų ikimokyklinio ugdymo centrui, VšĮ Raseinių dienos centrui „Vilties takas“, Raseinių specialiajai mokyklai, Raseinių r. dienos centrui (Pryšmačių pradinei mokyklai), asociacijai „Nuteistųjų socialinio užimtumo centras“ Kaune ir Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centrui.

Organizatorių nuotr.

Tarptautinę Kalėdų labdaros mugę organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija, vienijanti Lietuvos ir užsienio moteris iš diplomatinio korpuso ir verslo bei visuomeninių organizacijų.

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis