Sutikite Naujuosius vietoje, menančioje LDK didikų puotas

Ar nesukirba pavydo mintis ruošiant karnavalines kaukes vaikams arba stebint pranešimus, pavyzdžiui, iš Venecijos karnavalo pokylių? Ar neužsinori ne tik gražiai pasipuošti, bet ir kiek pažaisti, pakoketuoti ar apsimesti kuo kitu? Ir tai padaryti ne uždarame draugų rate, bet viešai, gražiai ir rafinuotai, tikroje istorinėje salėje.

Leistis būti aptarnaujamiems, skanauti profesionalų paruoštų patiekalų, mėgautis ne tik kompanija, bet ir programa, muzika ir šokiais... O pirmąją metų dieną atsibusti su puikiais prisiminimais ir gautomis gražiomis nuotraukomis...


Tokių pokylių tradicija nesvetima ir čia, Lietuvoje, Kaune. Tam nereikia ieškoti ypatingų kaukių ar lėktuvo bilietų. Tereikia prisiminti mūsų protėvių – išsilavinusių, kultūringų LDK didikų, mokėjusių džiaugtis gyvenimu daugiau nei prieš tris šimtus metų. Svetingumo komplekse „Monte Pacis“ Naujųjų Metų puota rengiama salėje, kuri matė ne vieną čia gyvenusių ir viešėjusių LDK didikų baroko laikų pokylį.

Baroko epocha Europoje pasižymėjo puošnumu, tiesiog operetišku gyvenimo stiliumi, pompastiškumu. Paryžius, Florencija, Pažaislis – visur diduomenę pagal išgales valdė barokiniai papročiai ir mados – gražūs rūbai, geras maistas, užsienio vynas, egzotiniai prieskoniai, muzika, pokyliai su vaidinimais, šokiais ir kaukėmis. Tad ir „Monte Pacis“ Naujųjų Metų puotos šūkis: Viskas efektui!

Karaliaus Liudviko XIV puota „La commedia dell'arte“

Liudvikas XIV – pageidauja tinkamai (baroko terminais – efektingai) palydėti XIV metus, tad Jūsų laukia įspūdinga, intriguojanti, gražiais kostiumais ir virpančiomis plunksnomis, grakščiais šokėjais, šmaikščiais personažais, talentingais atlikėjais, skaniu ir efektingai patiektu maistu, geru vynu gausiai aprūpinta puota. 

"Monte Pacis" nuotr.

Naują, žaižaruojančią šokių programą „Le roi danse“, skirtą pačiam Liudvikui XIV, Jums demonstruos vienintelė baroką Lietuvoje šokanti trupė „Festa cortese“. Ištaigingą ir gausią barokinę vakarienę ruoš stiprių virtuvininkų komanda, vadovaujama pagrindinio ir labiausiai patyrusio virtuvės šefo Ernesto Viršilo. Puotos svečiams bus patiekta: šaltųjų užkandžių rinkinys, karštasis žuvies patiekalas, karštasis mėsos patiekalas, sūrio, vaisių ir desertų bufetas po vidurnakčio.
Karalius Saulė pageidauja matyti gerai nusiteikusius, išsipusčiusius, savo tapatybę pridengusius po kauke – kad būtų kaip Versalyje!

Vieta – Fundatorių salė
Laikas – 20 val.
Kaina vienam svečiui - 430 Lt / 124,54 EUR

Solidi ir elegantiška 6 patiekalų Naujųjų Metų sutikimo vakarienė

"Monte Pacis" nuotr.

XVII a. ne tik Karalius Saulė vertino ir mėgo gerą maistą, LDK didikai taip pat. Šiandien, XXI a., maisto kultūrai taip pat teikiamas išskirtinis dėmesys – tuo „Monte Pacis“ šiandien rūpinasi virtuvės šefas Ernestas Viršilas. Sutikite naujus metus išskirtinėje aplinkoje. Pasimėgaukite puikiu maistu ir vynu, maloniu aptarnavimu, ypatingu dėmesiu ir jausminga, gražia prancūziškų ir itališkų dainų programa, kurią atliks Pietų Prancūzijoje gimusi muzikantė, teatro ir kino aktorė Clotilde Rigaud su muzikantu Martin Wall.

"Monte Pacis" nuotr.

Vieta – Frediano salė
Laikas – 21 val.
Kaina vienam svečiui 260 Lt / 75,30 EUR
Į kainą įskaičiuota: aperityvas, 6 patiekalai, šampano taurė vidurnaktį, koncertinė programa, vidurnakčio programa lauke Karietų aikštėje.

Vidurnaktį karietų aikštėje Jums skirta įspūdinga lauko programa su šampano taure. Po vidurnakčio visi norintys kviečiami į Fundatorių salę, kur vyks šokiai.

"Monte Pacis" nuotr.

Užsakymo nr.: PT_66718782

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis