Amžiaus komedijų festivalis paskelbė, kurie lietuviai pateko į programą

„Vilnius Comedy Fest“ prieš pat didžiąsias metų šventes skelbia galutinę pirmojo Lietuvoje jau dabar triumfinio komedijų festivalio programą, prie kurios prisijungia ir šimtmečio lietuvių komikai.

„Lietuviai pradės užsienio stand up comedy svečių pasirodymus. Programa dabar subalansuota visiems skoniams, o humoras atkeliaus iš visur. Tai bus amžiaus festivalis“, - trumpai programą reziumuoja įsiaudrinęs festivalio meno vadovas aktorius Audrius Bružas.

Organizatorių nuotr.

Sausio 16 d. Beardyman britiško humoro valandos dozę papildys lietuvių freestyle karalių „Jama&W“ pasirodymas. Jų koncertai - tai laisvė ir laisvas, niekam įtikti nesistengiantis geros nuotaikos turinys.

Sausio 17 d. prie kultinio amerikiečių komiko Godfrey prisijungia kitas kultinis komikas - Olegas Šurajevas, žinomas iš laidos „Akcentas“ ir serialo „Serialas“. Sunku nuspėti, kas tądien dėsis Olego galvoje, tačiau jis visada turi ką atsakyti, o juo labiau pasakyti.

Organizatorių nuotr.

„Olegas yra ikona. Jis yra bebaimis, drąsus ir nenuspėjamas“, - sako A. Bružas.

„Nori būti nevykėlis... neateik į festivalį“, - specialiame grandioziniame vaizdo įraše sako Auksinio scenos kryžiaus nešėjas aktorius Martynas Nedzinskas.

Organizatorių nuotr.

Festivalį sausio 15 d. atidarys pilnas sales visus metus renkantis vienintelis improvizacijos teatras Lietuvoje - „Kitas Kampas“. Festivalį sausio 18 d. uždarys klounada iš Niujorko „Aga Boom“, kuri į Vilnių atskrenda lėktuvu iš Niujorko ir netgi su savo lagaminais.

Jei nežinai, ką dovanoti artimiems ir mažiau artimiems draugams - dovanok juoko dozę. Jei nemoki juokinti - dovanok bilietą į pirmąjį komedijų festivalį - niekaip neprašausi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis