Naujieji metai „Lofte“ žada 8 pasirodymus ir įspūdingą karnavalą

Klausimas, kur švęsti Naujuosius metus, šiomis dienomis yra bene populiariausias.

Jau penktus metus iš eilės „Lofto“ Naujieji metai sutraukia kūrybiškiausius vilniečius dėl savo ypatingos tradicijos - teminio karnavalo su specialia programa, dizainerių dekoracijomis, profesionalia choreografija ir dar keliais privalumais.

„Šiemet „Lofte“ sukursime kino aikštelę, kurioje suksis režisieriaus Timo Burtono personažai: Svynis Todas, Žirkliarankis, moteris-katė, Džokeris, Čarlis iš šokolado fabriko ir kiti“, - trumpai idėją pristato jos sumanytojas muzikantas ir prodiuseris Victoras Diavara.

Organizatorių nuotr.

Scenografiją kuria dizaineris Robertas Kalinkinas

Kai prieš penkerius metus menų fabrikas „Loftas“ atvėrė duris, scenografija didžiausių renginių metu rūpinosi tuo metu dar pradedantis dizaineris Robertas Kalinkinas.

Pradėjęs intensyviau dirbti su drabužių dizainu, scenografiniai darbai „Lofte“ baigėsi.

„Per Naujus šiemet bus savotiškas Kalinkino grįžimas į „Loftą“. Net neabejojame, kad jis ir vėl nustebins ne tik svečius, bet ir mus pačius“, - sako V. Diavara.

Robertas su komanda ruošia įspūdinga kelių aukštų sceną su Timo Burtono kalnu, 3D mappingu, inscenizuotais atlikėjų pasirodymais bei siurprizais, kurių organizatoriai nepanoro atskleisti.

Gyvai - 4 atlikėjai

Šiemet Naujųjų metų programą sudėliojo pats Victoras Diavara. Jis pakvietė dažniausiai 2014 m. „Lofte“ grojusius didžėjus: maskvietę Anna Hanną, „G&G Sindikato“ narį DJ Mamanią ir reperį Vaiper Despotin.

Gyvai gruodžio 31 d. menų fabrike pasirodys net 4 atlikėjai. Vienas jų - šiuo metu į sėkmės viršūnę sparčiai lipantis „Beissoul&Einius“.

Organizatorių nuotr.

„Neseniai grįžome iš koncertinio turo Ukrainoje. Apkeliavome ten viską - nuo Odesos iki Černobylio. Į koncertus rinkdavosi tūkstančiai žmonių - tai didžiulė paskata judėti pirmyn, bet ir Lietuvoje dar ne viską padarėme“, - apie turą Ukrainoje ir užsidegimą kurti pasakoja atlikėjas Beissoul.

Ypatingą Beissoul balsą įsminė ne tik ukrainiečiai. Jis kartu su kolega Einiumi ten spėjo pakeliauti su tokiomis pasaulinėmis žvaigždėmis kaip „Blue Foundation“.

„Beissoul&Einius“ projektas pavasarį žada naujų narių, tačiau jau per Naujuosius „Lofte“ parodys tai, ką šiai dienai turi geriausio.

Naujųjų naktį „Lofte“ debiutuos ir naujas Bertos Timinskaitės projektas „SillyCut“. Tai bus bass muzikos su stipriu Bertos vokalu mišinys, kurį atlikėja su prodiuseriu Artiomu Penkevičiumi kruopščiai ir kantriai ruošė visą rudenį.

Kartu su Victoru Diavara tą pačią naktį ant scenos pasirodys žinoma atlikėja Monika Liu ir vienas geriausių Lietuvos būgnininkų Marijus Aleksa, kuris jau kurį laiką koncertuoja su pasaulinio garso džiazo atlikėjais svetur.

Organizatorių nuotr.

Geriausio kostiumo konkursas

Per Naujuosius menų fabrike bendram siautuliui apjungs ne tik programa, bet ir visus vienijanti vakarėlio tema. Čia visi visada būna vienai nakčiai neatpažįstamai pasikeitę.

Šiais metais geriausio kostiumo pagal Timo Burtono filmus savininkas laimės kelionę su „Air Lituanica“ pasirinkta kryptimi dviems žmonėms. Laimėtoją rinks visi po šventės Feisbuke balsavimo būdu.

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis