Originalus miuziklas „Annie“ - visai šeimai

Šią savaitę Lietuvą pasieks naujoji legendinio Brodvėjaus miuziklo „Annie“ interpretacija, to paties pavadinimo muzikinė komedija, kurioje vaidmenis atliko Jamie Foxxas, Cameron Diaz, o pagrindinę heroję įkūnijo jaunoji aktorė Quvenzhane Wallis.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Kaip rengsimės šį pavasarį? 7 populiariausios tendencijos
- Baltos spalvos interjeras - idealus pasirinkimas mažos erdvės būstuose
- A. Kriščiūnas: neįtikėtina, bet varguolio laimė yra bene tikriausia
- Marsas Avine: atsivers vyriškosios savybės
- Purios varškės spurgos

Filme „Annie“ žiūrovai išgirs daugelį pažįstamų ir naujai suskambėsiančių miuziklo dainų, mat vienas filmo prodiuserių Jay-Z ir juostos režisierius Willas Gluckas kurdami garso takelį konsultavosi su originalaus miuziklo kūrėju, garsiu JAV kompozitoriumi Charlesu Strouse‘u.

86-erių Ch.Strouse‘as papasakojo „Vanity Fair“, kaip jautėsi stebėdamas naująjį veidą įgavusio miuziklo „Annie“ gimimą. Kompozitorius pripažino, kad nebuvo lengva regėti kitų muzikantų adaptuojamą jo kūrybą ir pridedamas naujas dainas, tačiau jis užgniaužęs kvapą laukė rezultato. Ypač jį nudžiugino juostoje pasirodžiusi C.Diaz, charizmatiškasis J.Foxxas ir mažąją Annie suvaidinusi Q.Wallis bei filmavimo aikštelėje visus linksminęs prodiuseris Willas Smithas.

Ch.Strouse‘as atskleidė, kad norėjo pamatyti tamsiaodę Annie nuo pat miuziklo gimimo 1977-aisiais. „Visuomet norėjau pamatyti juodukę Annie. Dėl to po poros metų Brodvėjuje į miuziklą buvo įtraukta našlaičių prieglaudos scena. Tačiau tada nebuvo prasmės pasirinkti pagrindinę aktorę afroamerikietę, juk miuziklas buvo kurtas pagal komiksą, o jo herojė buvo baltaodė mergaitė. Kita vertus, visada puoselėjau šią mintį ir džiaugiuosi, kad ji buvo įgyvendinta. Quvenzhane Wallis – tiesiog nuostabi“, – daugelį filmo garso takelio dainų atlikusią 11-metę gyrė jis.

Kompozitorius apgailestavo, kad jam nebuvo suteikta galimybė pačiam prisidėti prie originalaus miuziklo dainų adaptavimo, tačiau jis pripažino, jog jam buvo gausiai atlyginta už autorines teises. „Keturios naujos dainos buvo įtrauktos iš Jay-Z kūrėjų kalvės. Su tuo buvo sunku susitaikyti, ypač, kai man nebuvo leista nė pirštu prie muzikos prisiliesti pačiam. Gaila, kad turėjau matyti, kaip mano kūdikiu rūpinasi kiti, tačiau finale filmas ir jo garso takelis man labai patiko“, – atvirai kalbėjo Ch.Strouse‘as.

Daininga ir linksma istorija visai šeimai apie svajones bei meilės trokštančią padaužą Lietuvos kino teatrus pasieks vasario 27 dieną.

Muzikinės komedijos „Annie“ anonsas:

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis