Mados mugėje – šventinės staigmenos ir vienetiniai gaminiai

Jau šį savaitgalį kovo 6-7 dienomis į Kauno „Žalgirio“ areną atkeliauja pavasariu dvelkianti mados mugė „Fashion bazaar“.

Šiemet renginys švęs jau antrąjį gimtadienį tad šia proga lankytojai bus stebinami staigmenomis: specialiomis gimtadienio nuolaidomis ir dovanėlėmis.

Savaitgalį vyksiančioje garsiausioje Lietuvoje mados mugėje savo asortimentą pristatys tokie prekių ženklai kaip: „Adatytė“, „Sirena“, „Odos Gildija“, „Atsikeli ir varai“, FUZE, „KOKO Boutique“, „In Boutique“, „Body Talk“, „Shkertik“, dizainerė Audronė Benetienė ir daugelis kitų.

Organizatorių nuotr.

Antrojo mugės gimtadienio proga lankytojai bus džiuginami šventinėmis akcijomis, organizatoriai primena, kad daugeliui prekių bus taikomi specialūs pasiūlymai. Prekės ženklas „Ai DANDY“ šeštadienį siūlys 15 proc. nuolaidą visoms peteliškėms, užsakomoms delninukėms ir kompiuterio dėklams, o „Decomundo“ pradžiugins savo pirkėjus 10-20 proc. mažesnėmis kainomis. Moteriškų drabužių prekės ženklas „Kote“ stebins nuolaidomis, siekiančiomis net iki 50 proc., o „Liza svajos“ taikys  20 proc. nuolaidas, vaikiškų drabužėlių prekės ženklas “Tie špokai” kiekvienam savo pirkėjui dovanos draugystės apyrankes, o stilistė Mažena Giedrytė suteiks nemokamas konsultacijas kaip stilingai pasipuošti pavasariui.

„Labai džiugu, kad mados mugė „Fashion bazaar“ kasmet susilaukia vis didesnio lankytojų ir dalyvių dėmesio. Žmonės atvyksta ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Dėl šios priežasties mugė persikelia į didesnes erdves – Kauno „Žalgirio“ areną, kur daugiau nei 130 dalyvių stebins neįtikėtinais gaminiais: pavasariui ir vasarai skirtais drabužiais, aksesuarais, vaikų prekėmis bei interjero detalėmis.“ – teigia UAB „Inlinen“ projektų vadovė ir mugės organizatorė Meda Kišonė.

Pavasarinė mados mugė stebins ne tik lankytojų bei dalyvių gausa, bet ir specialia socialine akcija. Susirinkusieji bus kviečiami prisidėti prie „Vilties fėjos“ iniciatyvos – „Neišnešiotukas“, aukojant pinigus anksčiau laiko gimusiems kūdikiams.

„Tikime, kad ši socialinė akcija taps mūsų mugės simboliu. Juk šiame renginyje apsilanko tiek daug mamų, kurios brangina savo vaikus ir puikiai supranta tą skausmą, kai vaikučiui nutinka kas nors negerai. Norisi padėti, prisidėti... Iniciatyva „Neišnešiotukas“ suteikė tikrai gražaus atspalvio mūsų kalėdinei „Fashion bazaar“ mugei, tad trokštame, kad ši tradiciją tęstųsi todėl, ir pavasarinė mados mugė visus kviečia prisidėti prie „Vilties fėjos“ iniciatyvos“ – mintimis dalijosi UAB „Inlinen“ projektų vadovė ir mugės organizatorė Meda Kišonė.

Kovo 6-7 dienomis vyksiantis „Fashion bazaar“ kviečia visus kartu atšvęsti antrąjį mugės gimtadienį! Šis renginys lankytojus lepins dovanomis ir specialiomis nuolaidomis, o Lietuvos kūrėjams suteiks progą pristatyti pavasariu dvelkiančią produkciją. „Fashion bazaar“ – visiems mylintiems madą!!!

Mados mugė „Fashion bazaar“ vyks kovo 6-7 dienomis nuo 11:00 iki 19:00 valandos. Lankytojai laukiami Kauno „Žalgirio“ arenoje. Mugės lankymas nemokamas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis