Holivude - naujas širdžių ėdikas

Vaidmuo filme „Adelainos amžius“ olandui Michieliui Huismanui užtikrino naujojo Holivudo širdžių ėdiko vardą.

Aktorių Michielį Huismaną kino ir televizijos mėgėjai iki šiol galėjo išvysti vaidinantį Daario Naharį „Sostų karuose“, stebėti jo vaidmenis populiariuose serialuose „Juodoji našlaitė“, „Nešvilis“ bei 2014-ųjų filme „Laukinė“ su Reese Witherspoon. Šįsyk visu grožiu olandų aktorius atsiskleis romantinėje dramoje „Adelainos amžius“ (angl. „The Age of Adaline“). Kino kritikai neabejoja, kad ši rolė greta pagrindinę heroję įkūnijusios gražuolės Blake Lively, jauną vyrą pakylės į geidžiamiausių Holivudo aktorių gretas.

Acme Films nuotr.

33-ejų M.Huismanas gegužės 1-ąją dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filme „Adelainos amžius“ įkūnijo charizmatiškąjį Elisą, kuris vėl įžiebia Adelainos aistrą gyvenimui. Magiško atsitiktinumo dėka nemirtingumą įgijusi pagrindinė herojė bijo pamilti, tačiau jaunas vyras priverčia ją pamesti galvą, o galiausiai – net ir susimąstyti apie tai, kaip išsivaduoti iš amžinos jaunystės.

Balandžio mėnesio žurnalas „InStyle“ atsakė į daugelio gerbėjų galvose kirbantį klausimą – kas toks yra M.Huismanas ir kas slepiasi už jo išorinio žavesio. Beje, įdomi detalė – netoli Amsterdamo išaugusio aktoriaus vardas Michielis teisingai tariamas – „Mik-keelis“. Nors Amerikoje pirmąjį vaidmenį seriale „Treme“ jis gavo tik 2009-aisiais, Olandijoje M.Huismanas vaidino nuo vaikystės. Taip pas jis žaidė futbolą ir grojo gitara. Pastarasis pomėgis buvo išsivystęs net į rimtą muzikanto karjerą – jis ne vienerius metus grojo grupėje ir iki šiol garsėja kaip neblogas dainininkas. Jo labiausiai mėgstami stiliai yra bliuzas ir bugivugis.

Acme Films nuotr.

Vienintelė liūdna žinia dėl M.Huismano galvą pametusioms moterims ta, kad šis vyrukas jau užimtas. Nuo 2008-ųjų olandas yra vedęs kolegę aktorę Tarą Elders. Jiedu susipažino filmuodamiesi 2003-ųjų filme „Filein prašo atleidimo“. Šio filmo aikštelėje jie pirmąsyk pasibučiavo, tiesa, prieš kameras. Pamatyti M.Huismaną drauge su žmona galite šiame fotosesijos vaizdo klipe: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis