Susiplanuokite savaitę jau dabar!

Nauja savaitė, nauji darbai, nauji norai, gal būt nauji pažadai. Kam? Sau! Gal būt pats laikas pažadėti sau, jog nuo šiandien skirsiu sau daugiau dėmesio, mylėsiu ir lepinsiu.

Ir kodėl to nepradėjus daryti nuo spektaklio antradienio vakarą ar simfoninės muzikos koncerto šeštadienį?

* Kad šventinės dienos nebūtų praleistos namuose prie televizoriaus, kviečiame pirmadienio vakarą, antrąją Šv. Velykų dieną, balandžio 6 d., praleisti skambant malonioms melodijoms Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Čia vyks koncertas „Lux Aurumque“. Choras „Jauna muzika“ kviečia į susitikimą su XXI amžiaus choro muzikos super žvaigždėmis – Eriku Ešenvaldsu ir Eriku Whitacre. Koncerte žadama atlikti per pastarąjį dešimtmetį sukurtus ir Lietuvoje dar neskambėjusius kūrinius.

* Antradienio vakarą, balandžio 7-ąją d., skirkite kultūrai mieste ir apsilankykite Vilniaus Valstybinio jaunimo teatro spektaklyje-detektyvinėje komedijoje „Aštuonios mylinčios moterys“. Spektaklis dar visiškai naujas, pristatytas publikai vos prieš pusantro mėnesio! „Aštuonios moterys“ tai šeštajame dešimtmetyje parašytas kūrinys, kurį puikiai Lietuvos scenai pateikė režisierius Balys Latėnas. Pjesės veiksmas sukasi prabangiuose užmiesčio namuose, kuriuose prieš Kalėdas susirenka visa šeima. Įvyksta tragedija – vyro žmogžudystė. Įtariamosios, žinoma, tampa visos aštuonios namuose buvusios moterys. Per visą šią suirutę atsiskleidžia nuostabūs moterų portretai, jų tarpusavio santykiai ir aistringos gyvenimo istorijos. Nepraleiskite progos linksmai ir kultūringai praleisti antradienio vakarą.

* Nacionaliniame Kauno dramos teatre trečiadienio vakarą, balandžio 8 d., bus rodomas Rolando Kazlo režisuotas spektaklis „Palata“. „...po dvidešimties metų, visame mieste aš suradau vos vieną protingą žmogų, bet ir tas pamišėlis“. – A. Čechovo apysakos „Palata nr. 6“ pabaigoje prisipažįsta jos herojus daktaras Raginas. Spektaklio režisierius apie spektaklį sako: „Palata“ ašis – lemtingas ligonio ir daktaro susitikimas. Abu juos domina ir kankina esminiai žmogaus būties, tikėjimo ir netikėjimo, gyvenimo, mirties ir nemirtingumo klausimai. Ar į juos visus bus atsakyta spektaklio metu? Ateikite ir sužinosite.

* O kodėl gi ketvirtadienio vakaro nepraleidus ypatingai muzikaliai, linksmai ir gal būt net šiek tiek seksualiai? Balandžio 9 d., Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, pristatomas miuziklas „Zygfrydo Vernerio kabaretas“. Šis spalvingas muzikinis reviu tikrai nenuvils besidominčių teatro menininkų asmeniniu gyvenimu! Miuzikle išvysite daugybę teatralų gyvenimo peripetijų su jausmų dramomis, tarpusavio santykių aiškinimąsi scenoje, užkulisiuose ir už teatro ribų. Scenoje visa tai padės perteikti amerikiečių, prancūzų miuziklų bei kita sceninė muzika.

* Vilniuje, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, šeštadienio vakarą skambės simfoninė muzika. Balandžio 11 d. čia koncertuos Ivanas Monighetti, Walteris Attanasi ir Lietuvos Nacionalinis Simfoninis Orkestras. Vakaro programoje skambės Antonin Dvorak koncertas violančelei ir orkestrui Nr. 2, h-moll, op. 104 bei Sergej Prokofjev siuita Nr. 2 iš baleto „Romeo ir Džuljeta“, op 64ter.

* Na o savaitę kviečiame užbaigti sugundytiems! Sekmadienį, balandžio 12 d., Klaipėdos koncertų salėje galėsite pamatyti spektaklį „Striptizo ereliai“. Šį spektaklį pagal Naujosios Zelandijos dramaturgų S. Sinclairo bei A. McCarteno pjesę „Ladies Night“ lietuviškoms realijoms adaptavo rašytojas Sigitas Parulskis. „Striptizo ereliai“ – istorija apie šešis didelę gyvenimo patirtį sukaupusius, mažo, kol kas paslaptyje laikomo, miestelio Lietuvoje bedarbius vyrus. Jie nusprendžia išbandyti save ir tapti striptizo šokėjais. Ar jiems tai pavyks? Sužinosite tik apsilankę spektaklyje!

Savaitės planas jau yra! Lieka tik išsirinkti vakarą ar kelis ir skirti juos tik sau. O laiką suplanuoti visada padės tavo pramogų gidas mieste – Kur.lt (http://kur.delfi.lt). Kultūriniai renginiai (http://kur.delfi.lt/renginiai), koncertai, festivaliai, sporto varžybos, restoranai ir dar daugiau – vienoje vietoje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis