Gongo Kelias. Kurkime taikos pasaulį mūsų vaikams ir jų vaikams

Tomas Čartoryskis - visame pasaulyje žinomas garso terapeutas, multiinstrumentalistas, daugelį metų įkvepiantis žmones atsiverti spontaninei kūrybai bei intuityviam dainavimui.

Balandžio pabaigoje jis atvažiuoja drauge su žymiuoju Gongo meistru ir Mokytoju Don’u Conreaux (JAV) ir savo žmona, kadaise garso terapijos pradininke Argentinoje Abby DelSol.
Garsiausi pasaulyje gongo meistrai kviečia visus gongo garsų mylėtojus ir sekėjus į Lietuvos rusų dramos teatre vyksiantį vienintelį koncertą - misteriją „Tone of Life“ – „Gyvenimo garsas“.

Tomai, kodėl gongas? Kokią žinią mums neša?

Jaučiu, kad Gongas yra mūsų laiku instrumentas. Šiuo metu jis pasaulyje užima išties svarbią vietą, vis daugiau žmonių groja gongais ir naudojasi galimybe dalyvauti gongų koncertuose ir sesijose.

Kodėl? Gongas yra laikomas Taikos instrumentu! Jis leidžia mums patirti vidinę taiką ir ramybę mūsų egzistencijos audroje. Laikai, kuriuose gyvename, neša mums daug iššūkių, gongas mums padeda, leidžia sulėtinti tempą, pajausti save, savo kūną, emocijas, nuraminti protą. Padeda integruoti visas mūsų daleles ir sugrįžti į Potencialo Pilnatvę, kuomet mūsų intuicija tampa mūsų vedliu. Gongas padeda mums visapusiškai atsipalaiduoti ir neutraliai priimti gyvenimo patirtis.

Visuomeninės institucijos ir sistemos, mokyklos, netgi šeima nuo jauniausių metų ugdo asmenybę, bazuojančią ant dualybės (blogai-gerai, juoda-balta ir tt.). Tai yra viena iš priežasčių, kodėl vyksta tiek daug konfliktų tarp tautų, šeimų, žmonių. Gongas dovanoją neutralią būseną, mes tampame savo patirčių stebėtojais ir sąmoningais kūrėjais, išeiname iš poliarizacijos vergovės. Galiausiai, subręstame iki gyvenimo kaip Egzistencijos Misterijos supratimo, gerbdami save ir kitus.

„iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis