Pirmąją vasaros savaitę praleiskite kitaip!

Nauja savaitė prasideda ypatingai. Pirmadienis – pirmoji šių metų vasaros diena! Kodėl gi šia proga nepraleisti pirmosios vasaros savaitės kitaip. Nuveikite tai, ko dar nesate darę. Nelaukite nieko – tiesiog imkite ir veikite! Pamatysit – jums patiks.

Savaitgalio geriausi straipsniai:
- Jis po mirties nepaliko manęs ketverius metus ir du mėnesius... Išgyvenau neapsakomą siaubą
- Madinga itališka dieta - ne tik sulieknėsite, bet ir atjaunėsite
- Horoskopas savaitei: likimas bus dosnus – nepražiopsokime progos
- Naujam gyvenimui prikeltame lofte - laiptuota palangė
- Kepti purūs varškėčiai

Birželio 1 d. nepamirškite pasveikinti savo mažųjų su Tarptautine Vaikų Gynimo diena, parodykite savo dėmesį jiems. O jau ūgtelėjusius galite pasikviesti į šaunų spektaklį Kauno valstybiniame lėlių teatre. „Montekiai ir Kapulečiai“ – visiems gerai žinoma V. Šekspyro istorija apie Romeo ir Džiuljetos meilę. Režisierius R. Kudašovas pažvelgė į šį V. Šekspyro kūrinį kitaip – naujai bei netradiciškai. Kaip? Ar jam pavyko pateikti šią istoriją kitaip? Geriau? Sužinosite tik apsilankę šiame spektaklyje pirmadienio vakarą. Spektaklio kūrėjai žada kontrastingų emocijų sklidiną, tačiau abejingų nepaliekantį reginį.

Vilniaus kongresų rūmuose antradienio vakarą, birželio 2. d, vaidinamas spektaklis subalansuotas moterims, bet tinkantis ir vyrams. „Mano puikioji Keit“ – tai muzikinis spektaklis, sukurtas V. Šekspyro komedijos „Užsispyrėlės sutramdymas“ bei garsaus Brodvėjaus hito, C. Porterio „Bučiuok mane, Keit“ motyvais. Šis spektaklis kupinas humoro, įvairiausių emocijų, gražiausios muzikos ir žinoma – šokių! „Mano puikioji Keit“ – spektaklis spektaklyje – puikiai tiks po darbo dienos, kuomet norisi atsipalaiduoti, bent trumpam pamiršti šiokiadienių kasdienybę, norisi smagiai kvatotis kartu su visa sale ir mėgautis kiekviena akimirka, nata, šokio judesiu ir kokybišku humoru.

Dar vieną įdomų spektaklį apie moteris galėsite išvysti birželio 4 d., ketvirtadienį, Vilniaus Teatro studijoje M|11. Vienoje scenoje išvysite penkias skirtingas moteris, skirtingus jų likimus, skirtingas istorijas, skirtinguose laikotarpiuose. Visa tai telpa viename spektaklyje „Viskas apie Ievą“. Spektaklis – dedikuotas moteriai, akivaizdu. Jame vėl ir vėl užduodami tokie amžini klausimai kaip: „Kokios tos moterys yra iš tiesų ir kokios gali būti?“, „Kaip jos įsivaizduojamos?“, „Ko jos nori ir bijo?“ ir taip toliau ir panašiai. Ir vėl ieškoma atsakymų į juos visus. Šio spektaklio kūrėjai sako, jog būtent tokį jį paskatino sukurti noras pasikalbėti apie Moterį ne banaliai, bet pagerbti Ją tokią, kokia Ji yra – visokią.

Legendinis A. Duma kūrinys „Grafas Montekristas“ atgimsta Kauno valstybiniame muzikiniame teatre miuziklo stiliumi. Penktadienį, birželio 5 d., praleiskite vakarą malonioje kompanijoje, klausydami klasikinio kūrinio eilučių, stebėdami gerai žinomus aktorius bei atlikėjus kitokiuose amplua, nei esate įpratę matyti. Dviejų dalių miuzikle išvysite didingą istoriją apie meilę, išdavystę, teisingumo siekį ir kerštą. Šio miuziklo kūrėjai lygiuojasi į aukščiausio lygio miuziklo žanro kokybės standartus. Būsite nustebinti puikios muzikos, įspūdingų ir unikalių kostiumų, dekoracijų, naudojamų šiuolaikinių vizualizacijos priemonių ir, žinoma, profesionalių aktorių bei atlikėjų kūrybinės bendrystės vienovės. Nepraleiskite šio įspūdingo reginio!

Spektaklis pagal Šilerį apie Šilerį Tarantino stiliumi – „Plėšikai“. Šio spektaklio režisierius bei scenografas Artūras Areima statydamas spektaklį ypatingai įsigilino į Šilerį ir jo kūrybą. Spektaklyje išvysite rimtus vyrukus juodais kostiumais, ginklus, jų palydoves blondines bei paslaptingus lagaminėlius. Tačiau pačio spektaklio idėja – šiuolaikinio žmogaus ironiškas požiūris į viską, kas kažkada būdavo suheroinama, o pagrindinė žinutė: „Bijok savo artimo, kaip pats savęs“. Nusiteikite paslaptingam šeštadienio, birželio 6 d., vakarui Nacionaliniame Kauno dramos teatre.

Dar nežinote kaip nustebinsite savo mylimą tėtį Tėvo dienos proga? Padovanokite jam savo laiką ir pasikvieskite kartu praleisti vakarą ar popietę smagiame spektaklyje, simfoninės muzikos koncerte ar kitame išskirtinai kokybiškame renginyje. Išsirinkti galite užsukę į renginių svetainę Kur.lt. Tik čia visi renginiai Vilniuje (http://kur.delfi.lt/kultura/vilniuje), Kaune bei Klaipėdoje vienoje vietoje, kuriuos galite rasti pagal norimą datą, miestą ar žanrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis