Išnaudokime trumpas naktis!

Šį savaitė – paskutinė trumpesnių naktų ir ilgesnių dienų metų savaitė. Išnaudokite tinkamai šį gražų laiką.

Kaip? Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose netruks kultūrinių renginių ilgoms dienoms praskaidrinti ir produktyviai išnaudoti turimą laisvą laiką po darbų.

Pirmadienį, birželio 22 d., Vilniuje, „Domino teatre“, bus rodomas itin nuotaikingas spektaklis „Meilė pagal grafiką“. Ši, Adolfo Večerskio režisuota komedija – vienas populiariausių nuotaikingų, linksmų spektaklių Lietuvoje. Tiems, kurie mėgsta subtilų ir ne visiems suprantamą, kartais pompastišką, britų humorą, tikrai patiks. Spektaklis pastatytas pagal garsaus komedijų genijaus Ray Cooney pjesę. Trumpai apie patį spektaklį: taksistas Džonas Smitas gyvena įprastą gyvenimą Londone, tik jis šiek tiek išsiskiria tuo, jog Džonas yra vedęs dvi moteris. O jei tu esi vedęs dvi moteris – nuotykių bei įdomių gyvenimiškų situacijų tikrai neišvengsi. „Meilė pagal grafiką“ – tai komedija apie meilę, gyvenimą, šeimą, santykius ir beribes vyrų bei moterų fantazijas.

„Kitoks Teatras“ pristato naujieną savo repertuare – spektaklį „Klastingas tirpalas“. Ketvirtadienį, birželio 25 d., Vilniaus „New York“ klube, galėsite išvysti šią gyvybingumo ir žaismės katile verdančią, ekspresyvumu kibirkščiuojančią komediją. Istorija tikrai įdomi – mokslininkas leidžia savo dienas laboratorijoje, eksperimentuodamas su alkoholiu bei po poveikiu žmogiškiesiems padarams. Jis bando neutralizuoti šių velnio lašų poveikį ir vykdo tikrai labai drąsius eksperimentus su kitais šio spektaklio personažais. Po daugybės eksperimentų ir bandymų mokslininką aplanko Tirpalo dvasia Kaip gi baigsis ši istorija? Ar pavyks sukurti neutralizatorių ir tapti didžiuoju atradėju? Intriguoja, tiesa? Tik apsilankę spektaklyje „Klastingas tirpalas“ sužinosite kaip klostysis ši istorija ir kokia gi bus jos pabaiga.

Klaipėdiečiai kviečiami penktadienio vakarą praleisti koncerte „Kažkas girdėto...“. Birželio 26 d., Klaipėdos Koncertų salės parko estradoje, skambės nepakartojama styginių instrumentų muzika. Populiarioji muzika suskambės visiškai kitaip, atliekant styginiais instrumentais ir pritariant perkusijai. Styginių kvartetas „Musica Libera“, duetas „T&K“ ir perkusistas Jotvilas Švirinas – šie atlikėjai susitiks, kad sukurtų koncertą „Kažkas girdėto...“. Kvartetas „Musica Libera“ – jauni, talentingi ir profesionalūs atlikėjai, siekiantys praplėsti klasikinės ir populiarios muzikos ribas. Duetas „T&K“ susibūrė draugėn iš meilės styginių instrumentų muzikai bei noro atskleisti klasikinės violončelės galimybės. Kartu su perkusistu Jotvilu Švirinu šie atlikėjai pateiks jums savo populiarios muzikos, atliekamos klasikiniais instrumentais, interpretacijas.

Tuo tarpu Vilniuje penktadienio vakarą po darbų kviečiame praleisti Vilniaus mažajame teatre, spektaklyje „Pažadėk, kad neišeisi pirmas“. Šis spektaklis sukurtas pagal poetės, dramaturgės Daivos Čepauskaitės pjesę „Pupos“. Istorija gana paprasta – senyvo amžiaus pora leidžiasi į savo namo rūsį vyro sukurtu liftu. Tačiau kai liftas užstringa, tuomet ir prasideda visas spektaklio įdomumas. Sutuoktinių buitinis konfliktas perauga į kartu nugyvento gyvenimo ir laiko išpažintį. Pora, supratusi, jog greičiausiai jiems nepavyks gyviems iš šio lifto išsikapstyti, nusprendžia visiškai atvirai pasikalbėti ir iškloti vienas kitam viską, kas susikaupė per kartu nugyventus metus. Spektaklio metu netruks nei rimtų temų, nei pašmaikštavimų.

Savaitę galėsite užbaigti sekmadienio koncerte „Galingas vasaros akordas“. Birželio 28 d., Pranciškonų vienuolyne Vilniuje, skambės kamerinė muzika. Fortepijonu skambins solistas Petras Geniušas, o jam pritars Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras. Taip bus pradėtas Kristupo vasaros festivalis. Orkestrui diriguos sparčiai į dirigentų olimpą kopianti Giedrė Šlekytė, kuri, kartu su fortepijono virtuozu tituluojamu Petru Geniušu, vienoje scenoje galingu skambesiu pradės nuostabiausią klasikinės muzikos vasaros festivalį. Koncerte skambės W. A. Mozart, Z. Kodaly bei kitų garsių kompozitorių muzika. Šaunios dirigentės, fortepijono virtuozo bei kamerinio orkestro bendras darbas prikaustys jūsų dėmesį iki paskutinio akordo!

Seniai matėtės su geriausia drauge, nes per daug dirbate? Ar seniai buvote pasimatyme, su savo antrąja puse? Pasikvieskite kartu praleisti vakarą ar popietę smagiame spektaklyje, klasikinės muzikos koncerte ar kitame išskirtinai kokybiškame renginyje. Išsirinkti galite užsukę į renginių svetainę Kur.lt . Tik čia visi renginiai Vilniuje (http://kur.delfi.lt/kultura/vilniuje), Kaune bei Klaipėdoje vienoje vietoje, kuriuos galite rasti pagal norimą datą, miestą ar žanrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis