Ženkime į rudenį, pilną pasiūlymų įdomiai leisti laiką

Paskutiniai vasaros aidai ir pirmieji rudens žingsniai nebūtinai turi būti liūdni. Juk ruduo – tai dar vienas nuostabus metų laikas, kupinas ne tik sugrįžtančių atostogautojų, bet ir pilnas renginių pasiūlymų. Tad žvilgtelėkime kuo šį kartą nudžiugins renginių organizatoriai.

Paskutinį rugpjūčio vakarą Kaune, Ryšių kiemelyje 837, grindys ir sienos virpės nuo džiazo klasikos. Scenoje pasirodys Kristina Žaldokaitė (vokalas), Andrej Polevikov (fortepijonas), Andrius Kairys (mušamieji) ir Denis Murašov (kontrabosas), kurie atliks džiazo primadonos Ellos Fitzgerald klasika tapusias dainas. Stilingos aranžuotės nukels į 4-ojo dešimtmečio Harlemą, kuriame, klube “Savoy”, pasirodymus rengusi primadona savo unikalia dainavimo maniera virpindavo kūnus ir sielas taip stipriai, jog klubo grindis tekdavo keisti kas trejus metus. Ar po šio ketveriukės pasirodymo Ryšių kiemelyje 837 taip pat teks keisti grindis, sužinosite tik šį vakarą apsilankę šiame nemokamame koncerte.

Visiems, kam rugsėjo 1-oji vis dar šventė, ir tiems, kas primiršo šią įkvepiančią naujų mokslų ir naujų užmojų dieną, turime pasiūlymą apsilankyti Kauno pilies teritorijoje. Čia rugsėjo 1-ąją, nuo 12 valandos startuos renginys “Sveikas, Rugsėji”. Mokslo metų pradžios šventė prasidės Šv. Mišiomis, toliau vyks parodomoji policijos ir priešgaisrinės tarnybos pareigūnų parodomosios programos, edukaciniai užsiėmimai, žaidimai, taip pat veiks neformaliojio ugdymo įstaigų organizuojama paslaugų mugė. Šią nemokamą šventę vainikuos roko grupės “Thundertale” koncertas. Taigi, apsilankykime šiame renginyje ir patirkime rugsėjo 1-osios jaudulį ir žavesį!

Kam po atostogų vis dar sunkiai sekasi įsivažiuoti į darbo vėžes, kviečiame apsilankyti Bix bare vyksiančiame naujojo protmūšio sezono “Ko nežino Kazys” atidaryme ir taip pramankštinti savo smegenų vingius! Sakote, tai ne jums? Intelektualūs, šmaikštūs ir ne tik žinių, o ir išmąstymo reikalaujantys klausimai puikiai išjudins visą amžiaus cenzo neturinčią komandą. Azartas ir įsijautusi kompanija įtrauks net ir tuos, kurie atėjo stebėti dalyvaujančių protmūšyje – tad šis renginys būtent Jums!

Rugsėjo 3-ąją kviečiame į Piano Lt, kur scenoje pasirodys Lietuvos muzikos grandas Gytis Paškevičius su grupe. Jo puikios dainos per visus dainininko muzikavimo metus išlaikė savo stilių, nepasiduodamos jokiems trumpalaikiams madingiems muzikos vėjams. Gyčiui scenoje talkins grupė “Crazy Crow”, o dviejų dalių koncertinėje programoje skambės žymiausios atlikėjo dainos. Nepaprastai nuoširdi atmosfera ir prasminga muzika - jau šį ketvirtadienį Piano Lt scenoje.

Penktadienio vakarą skirkime pikantiškai pramogai - Kaune bus rengiama ekskursija „Nuodėmių miestas“. Bus lankomi tokie objektai kaip rotušės aikštė, Napoleono namas, laisvės alėja, muzikinis teatras ir nors į objektų vidų nebus patenkama, tačiau sužinosite tokių nuodėmingų istorijų, kurios į miesto skverus bei žinomas erdves privers pažvelgti kitomis akimis. Prieštaringi jausmai, raustantys žandai ir tylus kikenimas – sužinotų istorijų perpasakojimas - puiki įžanga vakarui draugų būryje!

Daugiau renginių rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Pramogos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje – atraskite naujus pomėgius, prisiminkite pamirštas erdves, ieškokite laimės žiupsnelių savo kasdienybėje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis