Nežinote ką veikti rudens vakarais? Turime jums ką pasiūlyti!

Prasidėjus rudeniui, prasidėjo ir naujas renginių sezonas. Nuo šokių iki spektaklių – nedvejokite ir pasirinkite renginį, kuris labiau prie širdies arba išdrįskite pasinerti į dar neišbandytas pramogas bei atraskite save iš naujo.

Ar žinote, kas per šokis yra lindyhopas? Jeigu esate viena ausimi girdėję ir bent viena akimi matę, tuomet būtinai bus smalsu ir išmėginti. Lindyhop.lt klubas skelbia naujo sezono pradžią ir kviečia išmėginti šį džiazo šokį. Lindyhopui nesvarbu, koks jūsų amžius, kokia profesija, ar jūs studentas ar vaikus auginanti šeimos galva. Šokanti Lindyhop.lt šeima priima visus be išimties ir kviečia kartu mėgautis šokiais naujame pamokų sezone jau nuo rugsėjo 7 dienos.

Vis žadate, jog sportuoti jau tikrai pradėsite nuo kitos savaitės? Nedelskite ir pradėkite jau rytoj! Ir šį kartą vietoj intensyvių treniruočių, kviečiame išbandyti rytinę jogą, kuri pažadins visą kūną ir nuteiks darbingai dienai. Asanų pratimų pagalba leis pajusti savo kūną, pralankstyti jį, kvėpavimo pratimai pažadins protą, pravalys mintis ir atneš lengvumo jausmą. Valanda rytinės jogos (nuo 7 val. iki 8 val.) atneš naudos visai dienai, tad kodėl neišbandžius šios naujos rytinės veiklos ir nepavertus to kasdieniu ritualu?

Šį antradienį galerijoje “Vartai” atidaroma grupės menininkų paroda “Šampano narvas”. Dalyvaujančius menininkus jungia kritiškas, o kartu ir svajingas požiūris į šiuolaikinio meno poziciją – rinkos fenomenai, autoriaus tapatybė, karjera ir stereotipai. Parodoje pristatomi menininkų darbai siekia atkreipti lankytojų dėmesį, pasitelkiant šiuolaikinio meno madas, išryškinant paradoksus tiek mene, tiek kasdieniame gyvenime. Paroda veiks nuo rugsėjo 8 iki spalio 10 dienos.

Šį trečiadienį (09.09) startuoja šiuolaikinio cirko festivalis “Naujojo cirko savaitgalis” – nuo pasaulinių cirko žvaigždžių iki dar tik pirmuosius žingsnius žengiančių artistų - net šešias dienas galėsime mėgautis kvapą gniaužiančiais pasirodymais. Per šias dienas publikai bus pristatyti net devyni cirko spektakliai, kuriuose bus akrobatinių triukų bei žongliravimo meno, įvairių emocijų sukeliančių istorijų bei įspūdingų akimirkų. Apsilankę šiame festivalyje suprasite, jog cirkas gali būti ne tik pramoga vaikams, bet ir meno rūšis visiems, mėgstantiems nekasdienius reginius.

Ieškote atpalaiduojančio, kūrybingo užsiėmimo, kuris nereikalautų ypatingų įgūdžių? Tapyba ant šilko yra būtent tai, ko ieškote. Be realaksacinių pojūčių tapant, užsiėmimo metu pasigaminsite originalią aprangos detalę, aksesuarą ar namų interjerą puošiančią detalę. Jūs įsitikinsite, jog tapyba ant šilko yra kūrybišką mąstymą ir betarpišką bendravimą skatinantis užsiėmimas. Susitikimo metu susipažinsite su unikaliomis tapybos ant šilko technikomis, praktiškai patys jas išbandydami. Į renginio kainą įskaičiuotos visos darbui reikalingos priemonės, tad užsiregistruokite ir atvykite pasimėgauti šia pramoga bei sutikti daugiau bendraminčių.

Naujausi renginiai, koncertai ir spektakliai – Jūsų tobulam laisvalaikiui ir brangioms akimirkoms – Kur.lt svetainėje. Užsukite ir atraskite dar daugiau pasiūlymų, ką nuveikti Jūsų mylimam mieste.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis