Rinkimės tik turiningą laisvalaikį

Nauja savaitė - nauji darbai, o po jų taip norisi atsipalaiduoti smagioje draugijoje ar, tiesiog, išbandyti šį tą naujo. Skirkime truputį laiko sau ir pasinerkime į turiningo laisvalaikio gelmes. Nuo kūrybingų užsiėmimų iki diskusijų su specialistais įvairiausiomis temomis – ši savaitė tikrai bus kitokia.

Savaitę pradėkite kūrybingai – po darbų kviečiame apsilankyti dekupažo pamokoje, kuri vyks menų studijoje „Artoteka“. Dekupažas - tai nuostabus dekoravimo popieriumi menas, kurio gali išmokti visi, norintys kurti ir visai nebūtina turėti daug patirties - šiuo būdu gražinti daiktus smagu ir paprasta. Dekoruojant daiktą dekupažo technika, dekoruojamas daiktas apklijuojamas įvairiomis popieriaus iškarpomis ir nulakuojamas, kad lakas paslėptų iškilius popieriaus kraštus, o rezultatas gautųsi panašus į tapybą. Taigi, kiekvienas, kas turi bent krislelį vaizduotės, gali sukurti dailių dalykų!

Antradienį kviečiame truputį paverkti… aišku, kad iš juoko! Improvizacijų teatras "Kitas kampas" pradeda savo jau septintąjį sezoną ir kviečia žiūrovus į improvizacijų šou "Gero Humoro Dozė". Žaismingumas, spontaniškumas ir netikėtumas – improvizuojantys aktoriai nėra pasiruošę, todėl viskas ką matote scenoje – gimė “čia ir dabar”. Improvizacijos teatras "Kitas kampas" kviečia ateiti į šou atvira širdimi ir nusiteikti, kad išvysite tai, ko dar nesatę matę, ir žinosite, jog to daugiau niekas, apart čia šiandien susirinkusių, nepamatys – juk visa tai yra improvizacijos džiaugsmas! Taigi, smagaus vakaro ir pasistenkite išsinešti kuo didesnę gero humoro dozę.

Savaitės viduriukui suteikime spalvų! Rugsėjo 16 d., trečiadienį, 16 val. P. Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejaus koncertų salėje duris atvers Alvaro Peña personalinė tapybos paroda “Garsų Atspalviai”. Tai menininkas, kuris savo kūryboje įtvirtina gyvenimo harmoniją ir džiaugsmą. Ryškiomis spalvomis ir struktūriškomis linijomis, autorius atskleidžia istorijos paslaptis ir personažų gyvumą. Beje, parodos atidaryme taip pat pasirodys šokio teatro “Aura” šokėjai, tad laukia tikrai ypatingas vakaras.

Klaipėdoje ketvirtadienį prasidės ir net tris dienas truks išskirtinis renginys “Whisky & Food Festival”. Šių metų festivalio programa dar spalvingesnė - septynios viskių degustacijos su ekspertais, 4D atradimai, dvi dienas truksiantys 30-ies viskių pristatymai „Show room“ erdvėje, trys degustacinės vakarienės gurmanams su „gyva“ muzika ir vedėjais, kitokia latė arbatų ir kavų degustacija, koncertai ir madų šou. Tad visi viskio ir gurmaniškų renginių mėgėjai laukiami Klaipėdoje – čia veiklos bus net trims dienoms!

Penktadienis – moterims! Visoms, kurioms aktualu tarp savo socialinių vaidmenų (mamos, žmonos, darbuotojos) dar ir nepamiršti savo moteriškos prigimties, renkamės Litexpo parodų rūmuose, kuriuose nuo 10 valandos vyks Lietuvos moterų konferencija “Veikli”. Tai konferencija, skirta visoms Lietuvos moterims, kurios laiko ne tik visus keturis namų kampus, puoselėdamos šeimos židinį, bet ir visoms dirbančioms, siekiančioms karjeros aukštumų, valdančioms verslus ar vis dar ieškančioms savęs įprasminimo. Ši konferencija padės atrasti aukso vidurį tarp šeimos ir savęs įprasminimo profesinėje veikloje, siekiant kokybiško gyvenimo ir savęs pažinimo. Specialisčių patarimai, įkvepiančios istorijos, diskusijos, naujos pažintys bei rinkos naujienos moterims – nuostabus renginys norinčioms skirti sau truputį laiko ir sužinoti daug įdomių dalykų.

Sėkmingi darbai būna tuomet, kuomet juos dirbate pailsėję ir įkvėpę save naujiems iššūkiams. Tad nedelskite ir leiskitės į turiningo laisvalaikio paieškas Kur.lt svetainėje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis