N. Narmontaitė skatina moteris nepasiduoti: mėgstu, kai durys užsidaro, tada aš lipu per langą

Moteris. Kiek skambių epitetų ir pareigų sutelpa į šį žodį? Ji studentė, darbuotoja, mylinti mama ir žmona. Ji kasdien po dalelę savęs atiduoda rūpindamasi šeima, dirbdama, tačiau dažnai pamiršta save bei savo asmeninį tobulėjimą.

Trečią kartą organizuojamoje konferencijoje VEIKLI su dalyvėmis savo patirtimi dalinsis 15 ambicingų, drąsių, veržlių asmenybių. Savo pranešimais jie nori mums priminti, kokios stiprios, o kartu ir trapios, esame, kad nepaisant pareigų ir atsakomybių, esame moterys. Šių metų renginio pagrindiniai tikslai – padėti moteriai pažinti ir įsiklausyti į save, rasti laiko savo pomėgiams bei asmenybės tobulėjimui, tuomet būsime laimingos ne tik mes pačios, bet ir mus supantys žmonės.

„VEIKLI atsirado iš didelio noro ir poreikio tobulėti, rasti atsakymus į kylančius klausimus. Visų pirma, norėjome parodyti, jog reikia galvoti apie visoms moterims bendrą lytinę – prigimtinę tapatybę, tik vėliau galvoti apie individualų statusą. Konferencijos pavadinimas VEIKLI atsirado lyg savaime, kaip sinonimas moters gebėjimui kurti aplinką, imtis iniciatyvos, judėti į priekį, rūpintis kitais. Kitais žodžiai tariant, neveiklių moterų tiesiog nėra“, – renginio idėja dalinasi VEIKLI projektų vadovė Renata Burbulienė.

„Į konferenciją ateina žingeidžios ir atviros moterys, turinčios konkrečius tikslus ir ieškančios sprendimų, padedančių juos įgyvendinti. Vienoms jų reikia harmonijos ir balanso, kitoms – įkvėpimo ir motyvacijos, padedančių asmenybės tobulinimui, kopti karjeros laiptais ar kurti santykius. Konferencijos pranešimai duoda kiekvienai dalyvei įrankius, reikalingus išspręsti jų klausimus. Visa kita priklauso nuo jų pačių“, – sako VEIKLI direktorė Jurgita Vaitkevičienė.

Moterys emocingos, jautrios. Tam, kad galėtų pasiekti efektyvių rezultatų, jos turi susikaupti, tad didelę įtaką dailiosios lyties atstovių sėkmei daro santykiai su antrąja puse. Kaip kurti harmoningus bei darnius santykius, suprasti vyrą, konferencijoje pasakos santykių ekspertas Šarūnas Mažuolis bei psichologas Andrius Kaluginas. „Harmonija santykiuose atsiranda tuomet, kai žmogus išmoksta mylėti ir save, ir kitus. Mylintys tik save, užgoš partnerį, o mylintys tik kitus – paaukos save tiek, kad patys nebeturės jėgų kurti darnius santykius. Gyvenantys harmonijoje, bus harmonijoje ir su antrąja puse“, - teigia Š. Mažuolis. A. Kalugino teigimu, dažnai, analizuojant tarpusavio santykius, poros teigia, kad nesusikalba, nesupranta vienas kito. Tačiau žmonės tiesiog negirdi, ką sako partneris, nesistengia suprasti, įvertinti antrosios pusės elgesio, pastangų.

Charizmatiškoji aktorė Nijolė Narmontaitė dalinsis savo patirtimi ir įkvėps moteris niekada nenuleisti rankų, siekti savo tikslų. „Uždarytos durys gyvenime visai nereiškia, kad jos niekada neatsivers. Tai tik galimybė pasitelkti vaizduotę, energetiką ir atrasti tai, ko net negalvojai savyje turinti. „Mėgstu, kai durys užsidaro, nes tada aš lipu per langą, pradedu mąstyti, veikti… Ir tos durys taip atsilapoja, kad per jas ne tik pati išeisi, bet ir kitus išvesi“, – įsitikinusi N. Narmontaitė.

Savo patirtimi su konferencijos dalyvėmis taip pat dalinsis diplomuota aktorė, televizijos ir radijo laidų vedėja, projekto „Mes.Moterys“ kūrėja Beata Tiškevič Hasanova, aktorė, asmeninių pokyčių konsultantė, knygos „Sielos aritmetika“ autorė Leonora Blekaitytė, sveikos gyvensenos tyrinėtoja, ekonomikos analitikė, knygos „Maistas. Ką mes darome su juo, o jis su mumis“ autorė Guoda Azguridienė, stilistė, knygos „Spintologija“ autorė Agnė Gilytė, psichologas-psichoterapeutas Andrius Kaluginas, santykių ekspertas, konsultantas Šarūnas Mažuolis, žurnalo „Tapati“ sumanytoja ir vyr. redaktorė Aušrinė Šeckuvienė, fizikas, techninių tekstų vertėjas, VšĮ „Abigailė“ steigėjas ir direktorius Jurgis Šeckus, psichoterapeutė, penkių knygų ir autorinės radijo laidos autorė Genovaitė Petronienė, Lietuvos ir užsienio teatrų režisierė, „Vilnius City Opera“ steigėja Dalia Ibelhauptaitė, knygos „Izraelio skoniai: šventės ir kasdiena“ bei kulinarinio tinklaraščio Nidosreceptai.lt autorė Nida Degutienė, West Express filialo direktorė Daina Fijalkauskienė, mokymų trenerė, koučingo specialistė Agnė Zinkevičiūtė. Knygos „91 būdas taupyti arba dieta Jūsų piniginei“ autorė, rinkodaros specialistė Linata Dvareckienė patars, kaip išmokti valdyti savo pinigus. Juk kai moteris jaučiasi saugesnė, ji tampa ramesnė ir laimingesnė, o kai laimingesnė moteris, laimingesnė ir šeima.

Dvi konferencijos dienas dalyves gaivins konferencijos rėmėjas mineralinis vanduo „Tichė“ (UAB „Baltijos mineralinių vandenų kompanija“). Rėmėjas „Iittala“ ( Mocevičiaus firma „Ginalas“) ir kiti, paruošė dalyvėms ypatingus pasiūlymus ir malonias staigmenas. Tad konferencijos dalyvės ne tik išgirs naudingų žinomų moterų bei specialistų patarimų, įkvepiančių istorijų ir diskusijų, bet ir turės galimybę užmegzti naujų pažinčių, susirasti bendraminčių, verslo partnerių, susipažinti su rinkos naujienomis – specializuotomis paslaugomis moterims.

Konferencija VEIKLI vyks Rugsėjo 18-19 dienomis LITEXPO parodų ir konferencijų centre, Vilniuje. Renginio tiesioginę transliaciją bus galima stebėti nusipirkus bilietą internete adresu www.webseminarai.lt. Bilietus galima įsigyti www.bilietupasaulis.lt arba „Bilietų pasaulis“ kasose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis