„Saulės Kliošas” kviečia patikėti meile

Pastarieji metai – „funk“, „disco“, „soul“ muzikos stilių nešėjų Lietuvoje, grupės „Saulės Kliošas“ pokyčių laikotarpis. Keitėsi nariai, keitėsi muzika, išryškėjo ir vienas kitą pakeitė grupės kūrybiniai etapai.

Atrodo, pokyčiai – į naudą. Šiandien „Saulės Kliošas“ pristato naujausią savo kūrinį - „Ar tu jauti?“.

„Norime jums apie save priminti ir padovanoti mums patiems labai brangų, nuo pirmų iki paskutinių akordų „kliošišką“ kūrinį, sukurtą prieš trejetą metų,“ – pasakoja grupės nariai.

Kartu su daina, „Saulės Kliošas“ pristato ir jaukų bei paprastą vaizdo klipą, kuriame, kaip teigia grupės nariai, kolektyvo širdis ir veidas – Justė Starinskaitė. „Mes visada tikėjome meile ir esame tikėjimo kvailiai. Mylime vieni kitus, mylime savo artimuosius ir norime būti mylimi,“ – paprastai pagrindinę dainos idėją nusako „kliošininkai“.

Su pirmaisiais rudens apsireiškimais „Saulės Kliošas“ vis dar alsuoja vasara ir šiluma, kviečia dainuoti ir svajoti kartu, matyti pasaulį jų akimis ir puoselėti tai, kas svarbiausia – Meilę. „Tikimės, kad mūsų muzika visus pasieks pačiu tinkamiausiu laiku bei pripildys širdis šiluma.“

Video nuoroda: https://youtu.be/c4zYmUsVAO4

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis