Savaitės renginiai, nuteiksiantys naujiems iššūkiams

Nauja savaitė – nauji darbai – nauji planai laisvalaikiui. Atrodo, lyg užburtas ratas? Bet juk tam ir yra koncertai, spektakliai ir kiti renginiai, kurie į mūsų dienas įneša džiaugsmo akimirkų ir nuteikia naujiems iššūkiams. Tad žvilgtelėkime, ką atnešė nauja savaitė!

Pirmadienį siūlome apsilankyti itin moteriškame renginyje – “Aisčio Mickevičiaus paskaitoje apie parfumeriją. Parfumerija – paliečia kiekvieną, tačiau kartu tai ir viena labiausiai mitologizuotų grožio industrijos sričių, tad ši paskaita leis žvilgtelėti pro paslapties šydą ir atrasti atsakymus į visiems rūpimus klausimus. Paskaitoje sužinosite: kaip pasirinkti kvapą, kas lemia kvepalų kainą ir ar tikrai būtina skirstyti kvepalus į „vyriškus“ ir „moteriškus”? Paskaitos metu taip pat bus degustuojamos grynosios parfumerinės esencijos, o renginio pabaigoje visi lankytojai bus kviečiami leistis į tolimesnę malonią diskusiją aktualiausiais klausimais besimėgaujant ypatingo Sardinijos vyno taure. Taigi, jau šį pirmadienį mados namuose Trend Wave padvelks svaiginantys kvapai – kviečiame dalyvauti!

Kauno menininkų namuose antradienį skambės poezijos ir džiazo improvizacijos pagal Henriko Radausko eiles „Gėlė pasakė vėjui…“. Improvizacijas atliks aktorė Dalia Jankauskaitė ir džiazo virtuozas Vytautas Labutis. Vakaras bus kupinas poezijos eilių ir neįtikėtinos, iš džiazo rėmų išlipančios, muzikos, o aplink tvyros jauki ir šilta atmosfera – tai ko trūksta gūdžiais rudens vakarais.

Pasiilgote dramaturgiškai aštraus ir psichologiškai įtempto siužeto bei istorijos apie šių laikų žmonių santykius? Tuomet spektaklis „Mūsų klasė“ – tas renginys, kurio ieškojote. Spektaklyje veikia dešimt draugų iš vienos klasės, kurių likimas susipina visiems laikams, ir kurie per vieną vakarą turi atkurti beveik viso amžiaus įvykius ir tapti asmeninių klaidų liudininkais. Žmogus – sudėtingiausias biocheminis mechanizmas ir galima tik tikėtis, kad kiekvienas iš mūsų pasistengs išlikti žmogumi ir neatsisakys moralės ir nuostatų, kai į smilkinį bus įremtas pistoletas. Žmogaus būties mechanizmų ir instinktų tikrinimas – jau šį trečiadienį Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.

Ketvirtadienį kviečiame dalyvauti dailės terapijos užsiėmime “Asmeninio augimo ir savęs pažinimas”. Šis užsiėmimas skirtas per dailės terapijos metodus bei per santykius su savimi ir kitais geriau suprasti save, susigaudyti savo mintyse ir jausmuose, išmokti geriau bendrauti, įveikti nerimą, keisti savo elgesį bei mąstymą. Dailės terapija – tai spontaniška kūryba, kuriai nereikia gebėjimo gražiai piešti, svarbus pats kūrybinis procesas, per kurį prabils Jūsų sąmonė, o grafiniai vaizdiniai lengviau nei žodžiai priartins prie realybės. Asmeninio augimo ir savęs pažinimo grupė renkasi šį ketvirtadienį “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje” Vilniuje.

Darbingą savaitę siūlome užbaigti ypatinga arbatos gėrimo ceremonija, kuri vyks šį penktadienį buvusiuose Profsąjungų rūmuose. Japoniška arbatos ceremonija - tai ne tik ypatingai paruoštos žaliosios arbatos ragavimas - tai ištisa filosofija ir gyvenimo būdas. Kiekvienas arbatos ceremonijos veiksmas – sąmoningas ir koncentruotas – tarsi lengva, raminanti meditacija. Tad su arbatos puodeliu rankose įsiklausykite į save ir nuskaidrinkite savo pojūčius bei pasiruoškite sutikti savaitgalį.

Daugiau renginių pasiūlymų rasite Kur.lt svetainėje. Geras laisvalaikis tas, kuris leidžia pamiršti rūpesčius ir nuteikia naujiems iššūkiams – tad įsijunkite Kur.lt ir leiskitės į nuotykių paiešką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis