Užburiantis animacinis filmas „Mažasis princas“ – ir suaugusiems, ir vaikams

Ne viena karta užaugo skaitydama visą pasaulį apskriejusią ir nusišypsoti ar susigraudinti privertusią prancūzų autoriaus ir aviatoriaus Antoine‘o de Saint-Exupéry knygąMažasis princas“.

Ši laikui nepavaldi istorija spalį atkeliauja į Lietuvos kino teatrus visai šeimai skirto animacinio filmo pavidalu. Naujasis „Mažasis princas“ nustebins pasakiško grožio vaizdais, įspūdingu dailininkų darbu bei šviesia gerai žinomos istorijos interpretacija, kurios centre – šiuolaikinė mergaitė, visai pamiršusi svajones.

Acme Film nuotr.

Pasaulis tiesiog neįmanomas be vaizduotėje gimstančių žygių ir tikrų nuotykių. Tuo įsitikinęs geranoriškas senukas lakūnas. Jo kaiminystėje apsigyvena maža mergaitė su mama, kuri aukščiau visko vertina tvarką ir discipliną. Moteris yra nuodugniai suplanavusi dukters gyvenimą metų metus į priekį – jos laukia būreliai, užsiėmimai ir mokslai prestižinėje mokslo įstaigoje. Laiko susitikti su draugais ji turės tik kitą vasarą, tačiau prie tokios dienotvarkės įpratusi mergaitė nepriešgyniauja ir stengiasi kaip įmanydama įtikti mamai. Kitokių dienų nei praleistų mokantis, ruošiant namų darbus ir sportuojant, mergaitė nė neįsivaizduoja, kol sykį į jos kambarį įskrieja popierinis lėktuvėlis. Šis paaiškėja esąs knygos puslapis. Tvarkingoji mergaitė nutaria jį grąžinti ir taip susipažįsta su kaimynu lakūnu.

Acme Film nuotr.

Netikėtai į mergaitės gyvenimą įsiveržęs keistasis senukas ima jai pasakoti neįtikėtinas istorijas apie Mažąjį Princą ir tolimas žvaigždes. Smalsumas ir kvapą gniaužiantys nauji pasauliai paskatina mergaitę atsiduoti fantazijai ir mėgautis naujais ir spalvingais nuotykiais. Susidraugavę lakūnas ir mergaitė ketina pataisyti lėktuvą ir leistis į pasakišką vaizduotės kelionę, kurioje lauks daugybė iššūkių, magijos, humoro ir tikros draugystės.

Acme Film nuotr.

„Kung Fu Pandos“ kūrėjo Marko Osbourne‘o režisuotas „Mažasis princas“ – pirmasis pilnametražis animacinis filmas, pastatytas pagal to paties pavadinimo A.de Saint-Exupéry kūrinį. Ši animcinė juosta atsiėjo kūrėjams 80 mln. JAV dolerių ir tapo vienu brangiausių Prancūzijoje kurtų filmukų.

Acme Film nuotr.

Lapkričio 13 dieną Lietuvą pasieksiantį animacinį filmą „Mažasis princas“ lietuviškai įgarsino Leonardas Pobedonoscevas, Vytautas Rumšas, Justė Zinkevičiūtė, Kostas Smoriginas, Gabrielė Aničaitė ir kiti.

Animacinio filmo „Mažasis princas“ anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=tDUsvddqqFk

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis