13-metis iš Australijos nurungė 4 tūkstančius berniukų ir tapo naujuoju Piteriu Penu

Mažiau kaip prieš mėnesį iš Australijos kilęs aktorius Levi Milleris atšventė tryliktąjį gimtadienį, tačiau jo veidą šį rudenį atpažins visi nuotykių ir magiškų kelionių mėgėjai.

Būtent jam teko pagrindinis vaidmuo naujojoje fantastinėje veiksmo juostoje „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ (angl. „Pan“). Šis grandiozinis Holivudo debiutas su tokiais kolegomis kaip Hugh Jackmanas ir Rooney Mara paauglio laukė po to, kai per aktorių atrankas jis buvo pasirinktas iš daugiau kaip keturių tūkstančių kandidatų.

Acme Films nuotr.

Filmo „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ režisierius Joe Wrightas, išgarsėjęs tokiais filmais kaip „Puikybė ir prietarai“, „Hanna“ bei „Ana Karenina“, neslėpė, kad pasirinkti berniuką, kuris taptų Piteriu Penu nebuvo lengva. Aktoriaus įkūnyti šios klasikinės istorijos apie berniuką, kuris nenorėjo užaugti ir mokėjo skraidyti, personažą ieškota itin ilgai – kūrėjai Anglijoje surengė atvirą atranką, kurioje galėjo dalyvauti visi norintys. Iš viso mėginančių laimę gauti Piterio Peno rolę buvo per 4 tūkstančius. Nors šis pagrindinis vaidmuo Levi – pirmasis, ekrane jis nėra naujokas. Berniukui yra tekę vaidinti kelete Australijoje kurtų filmų, serialų, taip pat jis yra mados namų „Ralph Lauren“ vaikų linijos modelis. Interviu Collider.com jaunasis aktorius L.Milleris pasakojo, kad sulaukęs skambučio negalėjo patikėti savo sėkme, bet nuo tos akimirkos susikaupė ir atsidavė darbui.

Acme Films nuotr.

Pasak Levi, filme „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ žiūrovai galės geriau susipažinti su Piteriu Penu. „Pradžioje jis – paprastas berniukas. Jis dievina nuotykius ir yra nutrūktgalvis. Jis gyvena paprastą gyvenimą, kuriame netrūksta rutinos. Jis yra šiek tiek savanaudis, nes jo pagrindinis tikslas – surasti mamą“, – sakė jis. Aktorius pridūrė, kad jam pačiam įdomiausi ir netikėčiausi buvo jo herojaus santykiai su kitais personažais, o per filmavimus labiausiai patiko kovos kardais ir akimirkos čiabuvių gyvenvietėje. „Aš išmokau šiokių tokių triukų su kardu, laukiu nesulaukiu, kol žiūrovai pamatys! O čiabuvių gyvenvietėje buvo milžiniškas tramplinas ir kaskadininkai pamokė mane įmantrių šuolių, buvo labai smagu“, – entuziazmu degė jis.

Acme Films nuotr.

Levi teigė filmavimų metu susibičiuliavęs su garsiais kolegomis – Garrettą Hedlundą jis lygino su vyresniuoju broliu, o H.Jackmaną ir R.Marą pavadino draugais. „Pasakyčiau, kad Rooney man buvo kaip sesė, tačiau iš tikrųjų labai ja žavėjausi. Hugh Jackmanas buvo net malonesnis nei tikėjausi, jis nepakartojamas“, – šypsojosi paauglys. Kol kas nedaug patirties kine turintis L.Milleris pripažino, jog sunkumų jam kilo tik tuomet, kai reikėjo verkti prieš kamerą. „Yra tokia scena, kuri vyksta miške. Tai buvo pirmasis kartas, kai turėjau verkti. Nebuvo lengva, bet iš penkto karto pavyko“, – juokėsi jis.

Acme Films nuotr.

Užburiančio filmo Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ veiksmas prasideda našlaičių prieglaudoje Antrojo pasaulinio karo metais. Berniukas (akt. L.Milleris) rankose gniaužia išsaugotą jo motinos (akt. Amanda Seyfried) laišką. Piterio tikslas – surasti mamą, tačiau jo planus sujaukia netikėtas pirato Juodabarzdžio (akt. H.Jackmanas) ir jo įgulos įsiveržimas. Londone pagrobtus vaikus jie išgabena į Niekados šalį. Čia atvykę berniukai supranta, kad dulsvas jų pasaulis įgyja tūkstančius naujų spalvų.

Spalvingas ir kerintis nuotykių filmo „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=yyzWNfmAu4A&feature=youtu.be

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis