Nauji planai savaitės laisvalaikiui

Daugiau optimizmo! Nauja savaitė, tai ne tik nauji darbai – tai nauji planai laisvalaikiui ir naujos progos nuveikti šį tą, kas paliks neišdildomus įspūdžius. Tad žvilgtelėkime į Kur.lt pasiūlymus ir kurkime smagius planus!

Yra viena diena metuose, kuomet visi neniurnėdami, o atvirkščiai, labai susidomėję stebi reklamas. Ir ne bet kur, o kino teatruose! Jūsų dėmesiui renginys – “Geriausios Kanų Liūtų reklamos”. Čia rodomos ne bet kokios reklamos – tai beveik trumpametražiai filmukai, kurie Jus ir prajuokins, ir nuliūdins, galbūt net šokiruos – bet kokiu atveju, jų tikslas ne tik įsiūlyti prekę, bet kartu ir nustebinti žiūrovą. Atvykite antradienį į Forum cinemas Vingis ir pamatykite tai, apie ką visi kalbės dar daug metų – juk reklamos tokia ypatybė – giliai nusėsti pasąmonėje.

Trečiadienį Japonijos ir Baltijos dizaino savaitė “Made in Japan” pristato atidarymo koncertą, kuriame pasirodys Martynas Levickis ir akordeono meistrai iš Japonijos - Taca ir Aco. Koncerto dalyviai paruošė itin spalvingą programą, kurios metu galėsite išgirsti ir atskirai atliekamus kūrinius, ir iki pat koncerto kulminacijos paslaptyje laikomą unikalią muzikinę kompoziciją - ją visi atlikėjai sugros kartu. Tad nepraleiskite retai pasitaikančios progos išgirsti dviejų skirtingų kultūrų muzikinę sinergiją ir specialiai Lietuvos publikai skirto daugiakultūrinio muzikinio pasirodymo.

Ketvirtadienį Klaipėdos koncertų salėje savo naujo septinto studijinio albumo „Giliai vandeny“ (http://kur.delfi.lt/renginiai/jurga-koncertas-spalio-22) pristatymą parengs pripažinta atlikėja ir aktorė Jurga Šeduikytė. Atlikėja Jurga drąsiai teigia, kad šįkart nebus nieko nereikalingo ir netikro - tik naujos muzikos, vaizdo ir teigiamų įspūdžių sintezė. Jurga teigia, kad naujausias studijinis darbas „Giliai vandeny“ atspindi dabartinį jos gyvenimo etapą, šaknis, yra apie meilę kitam, sau ir pasauliui. Apsilankykite Jurgos koncerte ir patirkite, kaip muzika gali įkvėpti ir atpalaiduoti.

Penktadienį Klaipėdos koncertų salėje vyks unikalus ir nenuspėjamas renginys. Savo rudenišką programą pristatys grupė Musė ir Andrius Kaniava. Jų pasirodymų metu intensyviai palaikomas dialogas su publika, dera teatras, muzika, smagios ir jautrios istorijos iš gyvenimo. Ir sunku net apibūdinti, koks bus šis koncertas, kadangi kiekvienas „Musės“ pasirodymas būna išskirtinis ir nepakartojamas. Bet ką galime garantuoti - šis vakaras bus kupinas jaukumo ir gerų įspūdžių, užsukite ir tikrai nenusivilsite.

Pagalvojus apie aštuntą dešimtmetį, prieš akis iškyla blizganti pop kultūra ir savo vietą po saule amžiams užsikovoję tokie atlikėjai kaip London Beat, Fancy, Savage ir Samantha Fox. Būtent šie atlikėjai šeštadienį Siemens arenoje Vilniuje žada stulbinantį pasirodymą, kuris nukels tris dešimtmečius atgal! Koncertas “Golden Disco” - ypatingas populiariausių aštuntojo dešimtmečio hitų vakaras, kurio metu Jūsų lauks daugiau nei tūkstantį pasaulinio lygio koncertų surengusių atlikėjų šou. Šį šeštadienį užplūs geriausi prisiminimai apie praėjusius laikus, o linksmintis kvies legendinės dainos. Koncertas “Golden Disco” – auksinis vakaras neblėstančiai jaunystei!

Renginiai, koncertai, vakarėliai – laikas, kuris į kasdienybę įneša spalvų ir palieka prisiminimus - niekada nebūna praleistas veltui. Kur.lt – daugiau įspūdingų akimirkų ir būsimų šiltų prisiminimų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis