Nusipelnėte gero laisvalaikio po sunkios darbo dienos

Šalin niūras nuotaikas! Ruduo tas metas, kada gali be jokios savigraužos suvalgyti, kad ir visą plytelę šokolado ir garsiai pasakyti - „nes to nusipelniau“! Kaip ir gero laisvalaikio po sunkios darbo dienos. O Kur.lt kaip tik paruošė kelis pasiūlymus visoms nusipelniusioms – juk svarbiausia atsipalaiduoti ir pasiduoti nuotykiams!

Savaitę pradėkim itin moterišku spektakliu „(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“, kuris vyks Kaune, Girstučio kultūros ir sporto centre. Ši komedija prabils keturių, skirtingo amžiaus moterų lūpomis ir papasakos apie savo spalvingą gyvenimą ir, žinoma, apie tai, kaip visada nėra ko apsirengti. Spektaklis „(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“ – tai ilga kaip šimtmečiai diena, kupina humoro, dramos, juoko, ašarų ir neblėstančio nuoširdumo. Beje, spektaklis subalansuotas moterims, bet puikiai tiks ir vyrams – įsitikinsite, jog moteris tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų. Nuotaikinga ir jausminga komedija jau šį pirmadienį.

Ką žinote apie tolimąją Mongoliją? Jeigu ne tiek ir daug, bet be galo smalsu susipažinti su minėta paslaptinga šalimi, šis renginys kaip tik Jums. Būtent šioje archajiško žavesio ir dykumų paslapties pilnoje Azijos valstybėje visai neseniai keliavo "Gatvės gyvos" komanda. O pakeliavę nutarė, jog būtina pasidalinti šia patirtimi su visais pažinimo džiaugsmo ištroškusiais. Kelionės pristatymas vyks šį antradienį Kinza restorane. Atėję ne tik išgirsite be galo įdomų pasakojimą, bet taip pat galėsite paskanauti specialiai šiam vakarui restorano paruošto meniu patiekalų.

Antradienį ir trečiadienį pakviesime į neįprastas dirbtuves – “Improvizacija šiuolaikiniame teatre”. Čia galėsite ne tik stebėti aktorių improvizacijas, bet ir patys pabandyti šio amato – galbūt save atrasite visai naujame amplua? Dirbtuvėse Jūs išmoksite, kaip analizuodami personažą arba tiesiog perteikdami jo įspūdį lipti ant scenos be jokio paruošto teksto ar režisūros. Taip pat išmoksite kaip apšilti prieš lipant ant scenos ir nebijoti joje pabūvoti. Apsilankykite “Improvizacija šiuolaikiniame teatre” ir išdrįskite padaryti tai, apie ką jau seniai svajojote.

Sodrus vokalas, įtraukiančios dainos ir muzikinis universalumas – tai žodžiai, kurie apibūdina ketvirtadienio vakaro koncertą Kaune, laisvalaikio namuose "Nautilus". Jūsų ausis džiugins Giedrės Kilčiauskienės ir Andrejaus Polevikovo Koncertas, kuris bus nuspalvintas džiazo spalvomis. Jeigu ieškote jaukios vietos ir puikios muzikos – šis koncertas Jums bus puikus pasirinkimas.

Kol visi ruošia kostiumus ir pokštus Halloween’ui, mes savo laiką skirkime ekskursijai, kuri ne tik praturtins žinias apie mylimą miestą, bet ir įneš truputį šiurpuliukų į kasdienybę. Ar žinojote, kad tarp Kauno senamiesčio sienų slepiasi ne vienas išdykęs ir paslaptingas vaiduoklis su savo intriguojančiomis istorijomis? Jeigu dar ne, ekskursija "Kauno senamiesčio vaiduokliai" kaip tik jums. Jos metu sužinosite intriguojančių faktų ir legendų apie šmėklas, raganų medžiokles ir žvangančias grandines. Ekskursija jau šį penktadienį, paskubėkite rezervuoti vietas, nes vaiduokliai nelauks!

Šeštadienį vieni gąsdins savo kostiumais, kiti – pokštais (juk - halloween’as!), o A. Maldeikienė pagądins mus ekonomika! Ir tikrai verta susirūpinti visiems, kurie neturi rimtesnių ekonomikos žinių, bet supranta, kad be jų šiame gyvenime neišsiversi. Apsilankę “A. Maldeikienės asmeninių finansų mokymuose”, kurie vyks šeštadienį, VU Matematikos ir informatikos fakultete, gausite pagrindines žinias, kurios leis pradėti logiškiau organizuoti savo asmeninius finansus. Mokymų metu suprantama kalba bus aptarta tokios svarbios temos, kaip: turto įvertinimas, finansų planavimas, draudimas ir svarbiausia – kaip taupyti? Jeigu neturite galimybių atvykti į mokymus, juos galėsite gyvai stebėti internete. Šįkart neišsisuksite – ekonomikos žinios pasiekiamos ranka!

Daugiau renginių pasiūlymų rasite Kur.lt svetainėje. Suplanuokite pramogą, ir net nepastebėsite, kaip Jus užvaldys smagus laukimas to, kas atneš džiugių akimirkų ir išblaškys rudens darganas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis