Aktorius Dainius Gavenonis kviečia į savo pirmąjį kūrybos vakarą

Lapkričio 9 d., 18 val., Lietuvos teatro sąjungoje publikos laukia susitikimas su teatro ir kino aktoriumi Dainiumi Gavenoniu. Vienas ryškiausių Lietuvos teatro scenoje aktorių pakvies į savo pirmąjį kūrybos vakarą.

„Kuo mažiau oficialumo ir klasikinės poezijos skaitymo“, - lakoniškai apie savo vakarą pasakoja aktorius D. Gavenonis. Kamerinėje Teatro sąjungos erdvėje žiūrovai klausysis aktoriaus atvirumo. Netikėtų istorijų apie jį patį, kūrybinį gyvenimą teatre, apie sutiktus žmones, jų darbus, įkvėpusius aktorių kurti. „Noriu pasidalinti su atėjusiais žmonėmis tais savo gyvenimo įvykiais, kuriuos vienaip ar kitaip paveikė poezija.

Pakalbėti apie profesionalią, „privačią“ ar net „tarnybinę“ poeziją. Beje, dar žadu papasakoti, kaip atsidūriau Teatro sąjungos scenoje, nes visai nesijaučiu didis aktorius“, - šmaikštavo aktorius D. Gavenonis.

Asmeninio albumo nuotr.

1996 m. aktorius baigė Lietuvos muzikos akademiją. Tais pačiais metais pradėjo dirbti „Vaidilos“ teatre. Nuo 1999 m. – Oskaro Koršunovo teatre, šiuo metu dirba Lietuvos nacionalinio dramos teatre. Per savo karjerą pelnė net penkis apdovanojimus: už geriausią sezono dramos aktoriaus vaidmenį O. Koršunovo spektaklyje „Parazitai“, už geriausią sezono dramos aktoriaus vaidmenį spektaklyje „Oidipas karalius”, „Sidabrinę gervę“ už geriausią aktoriaus vaidmenį filmuose „Perpetumm mobile“ ir „Artimos šviesos“, prizą už geriausią vaidmenį OKT spektaklyje „Hamletas“ tarptautiniame Rijekos (Koratija) festivalyje ir Auksinį scenos kryžių už geriausią vaidmenį J. Vaitkaus spektaklyje „Visuomenės priešas“.

Ir tai tik keletas D. Gavenonio kūrybinio gyvenimo štrichų, kiekvienas aktoriaus vaidmuo – įsimintinas ir šimtaprocentinis. Teatro sąjunga džiaugiasi, kad šiuo metu vienas mėgiamiausių ir populiariausių teatro scenoje aktorių D. Gavenonis rado laiko (beje, per savo poilsio dieną – pirmadienį) susitikti su jį vertinančiais ir jo laukiančiais žiūrovais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis