Rinkitės, kur apsilankyti, ir gaudykite gerą nuotaiką

Gruodis jau įsibėgėjo, Kalėdos artėja, o Jums vis dar nėra šventinės nuotaikos? Žvilgtelėkite į Kur.lt renginių katalogą – išsirinkite kur apsilankyti ir užsikrėskite gera nuotaika!

Nenumaldomai artėjant šventiniam laikotarpiui, kviečiame į ramų ir be jokių tuščių efektų, nuoširdų Girmantės Vaitkutės koncertą “Kalėdinis džiazas”. Šį pirmadienį Šv. Kotrynos bažnyčios skliautuose skambės džiazo garsai. Girmantei pianinu pritars Andrejus Polevikovas, kuris geba virtuoziškai apjungti klasikinį skambesį su modernia harmonija ir ritmika. Švelnus ir galingas balsas bei žavingos interpretacijos – visa tai įprastą pirmadienį nuspalvins naujomis spalvomis.

Kiekvienas mokslininkų kasinėjimas senamiestyje susilaukia itin didelio visuomenės dėmesio. Visiems rūpi, ką jie atrado, ką pamatė, koks pastatas čia anksčiau stovėjo. Šį antradienį Valdovų rūmų Didžioje renesansinėje menėje Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto mokslininkai praskleis paslapties šydą. Viešoje paskaitoje „Atskleidžiant bazilijonų rūsių paslaptis: apie vilniečių gyvenimą ir mirtį XVIII a.“ mokslininkai pristatys pirminius tyrinėjimų rezultatus. Per paskaitą bus kalbama apie Švč. Trejybės bažnyčios ir vienuolyno istoriją bei ryšius su miesto valdančiuoju elitu, rodomi kriptoje aptikti radiniai, aptariama, ką apie praeities žmonių gyvenimą ir mirtį gali atskleisti jų palaikai. Ši paskaita – puiki proga praturtinti savo žinias apie mylimą miestą ir jo istoriją, tad praleisti būtų išties gaila, juolab kad paskaita nemokama!

Miegame ir sapnuojame visi, o ar kada susimąstėte, jog sąpnas gali būti sąmoningas? Ir iš vis - ką mokslas žino apie sapnus? Šį trečiadienį Kazimiero Simonavičiaus universitete Vilniuje vyks itin intriguojanti paskaita “Sąmoningo sapno mokslas ir menas”. Paskaitą ves Dr. Tadas Stumbrys, kuris yra vienas iš nedaugelio mokslininkų pasaulyje tyrinėjančių sąmoningus sapnus, o jų tyrimais jis užsiima nuo 2008 metų. Apsilankymas šioje paskaitoje – tai unikali galimybė susipažinti su naujausiomis sapnų mokslo žiniomis ir įžvalgomis, sužinoti kaip tyrinėjami sapnai, kaip pradėti sąmoningai sapnuoti ir kaip pagerinti kasdienį gyvenimą, naudojantis sąmoningais sapnais. Apsilankykite paskaitoje ir sužinokite, kaip miegant ne tik pailsėti, bet ir lavinti save.

Tik nuaidėjus grandzioziniam Juozo Statkevičiaus naujosios kolekcijos pristatymui, kviečiame ir toliau domėtis mada bei palaikyti ne tik visiems gerai žinomus dizainerius, bet ir pirmuosius žingsnius mados pasaulyje žengiančius naujokus. Festivalis „Mados infekcija“ jau devintą kartą kviečia į visiems atvirą naujų mados dizainerių paieškos konkurso „Injekcija“ finalą. Šį ketvirtadienį Nacionalinėje dailės galerijoje galėsite įvertinti 17 jaunųjų dizainerių ir jų duetų komufliažo sąvokos interpretacijas. Renginio metu bus varžomasi dėl galimybės kartu su žymiais Lietuvos ir užsienio dizaineriais pristatyti savo kolekciją ant „Mados infekcijos“ podiumo 2016 metų pavasarį. „Injekcija“ – tai renginys, kurio metu atrandami talentai, kurie vieną dieną gali tapti žymiais mados vedliais. Apsilankykite renginyje ir būkite vieni pirmųjų, kurie išvys ateities žvaigdžių pirmuosius darbus!

Baigiantis darbingai savaitei siūlome save nudžiuginti apsilankant itin moteriškame spektaklyje “Žavios ir pavojingos”. Spektaklio scenoje susitiks šešios draugės, kurios draugauja nuo studijų metų, tačiau jų draugystę supa moteriškos intrigos, kurios vakarą pavers tikra santykių audra. Tačiau gal būtent tokia ir yra tikra moteriška draugystė, kurioje tarpusavio supratimas ir gebėjimas atleisti tiesiog neįmanomas be pavydo, pykčio ir intrigų? Pavojus, juokas, jautrumas ir itin ryškūs veikėjų charakteriai nei minutei neleis nuobodžiauti. Apsilankykite penktadienio vakarą Domino teatre ir pasidarykite mažytę šventę sau ir savo draugėms.

Nusimato darbinga savaitė? Apsilankykite Kur.lt svetainėje ir atraskite tai, kas prablaškys jus po darbo valandų. Pasiūlymai laisvalaikiui - nuo koncertų iki renginių kavinėse, nuo ekskursijų iki madų šou – visa tai ir dar daugiau – Kur.lt renginių portale.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis