Mokami ir nemokami renginiai kuria kalėdinę dvasią

Renginiai ne tik praskaidrina dienas ir suburia draugus, bet ir praplečia akiratį. Išsirinkite kur ir kada, ir leiskitės nešami gerų įspūdžių, kurie virs smagiais prisiminimais.

Turim puikų receptą puikios savaitės pradžiai – grupės “Sugar Free” koncertą! Koncertas vyks Soul & Pepper restorane, tad besigardžiuodami fantastiškais patiekalais, galėsite mėgautis pop ir džiazo klasika. Sugar Free – jaunų ir ambicingų muzikantų grupė, kasdien besistengianti semtis naujų žinių ir tobulinti įgūdžius bei kurti gerą, subtilią naujovišką muziką, kuri tiktų ir patiktų įvarių muzikos žanrų gerbėjams. Jų repertuare atrasite Chet Faker, Nina Simone, Amy Winehouse, Sam Sparro, Stevie Wonder bei kitų atlikėjų hitų. Tad rezervuokite staliukus ir mėgaukitės puikiu pirmadienio vakaru!

Antradienio vakarą vėl skambės Šv. Kotrynos bažnyčios skliautai. Šį kartą klausytojus džiugins Asta Krikščiūnaitė, Ieva Prudnikovaitė, Petras Vyšniauskas, Egidijus Buožis ir Ansamblis “4 Tango”. Koncerte “Vėrinys Kalėdoms” “versime” įvairių žanrų ir stilių muzikinę giją Kalėdoms: klasikinių duetų, džiazo akordų, kalėdinių giesmių, pamėgtų melodijų bei netikėtų ir originalių muzikinių staigmenų vėrinį. Apsilankykite koncerte ir pasisemkite įkvėpimo, juk Kalėdos - tai tas metas, kuomet norime džiuginti kitus ir būti drauge su bičiuliais.

Artėjant Kalėdoms, vienu svarbiausių uždavinių tampa dovanos. Jau turbūt uždavėte sau klausimus: ką padovanoti, kuo nustebinti, o gal dovanoti pinigus? Šį trečiadienį šia tema bare “Būsi trečias” diskutuos didūs protai - dr. Aušra Maldeikienė ir kun. Pranciškus Ksaveras CSJ. Diskusija “Dovanoti pinigus: rūpestis ar vaizduotės trūkumas?” kvies pamąstyti: ar dovanoti išrinktą dovaną ir parodyti žmogui, jog jį pažįsti ir stengiesi dėl jo; ar dovanoti pinigus, kaip laisvės suteikimą pačiam apsispręsti, ko labiausiai reikia? Išties aktuali prieššventinė diskusija jau šį trečiadienį, o smagiausia - nemokamai!

Kalėdos – paslaptingas metas, kuomet dar Kūčių naktį ima kalbėti gyvūnai, vanduo virsta vynu. O kaip yra iš tiesų? Galbūt tikrai Kalėdų metu nutinka stebuklų? Kad ir kaip bebūtų, žinome, jog bent jau prieš visas šventes įdomu ir naudinga žvilgtelėti į savo likimą ir truputį pasiburti. Šį ketvirtadienį Vilniaus kolegijos centrinės administracijos pastate vyks kalėdinė paskaita “Būrimas kavos tirščiais”. Paskaitą ves tarologas Vilius Malinauskas, kuris supažindins su visomis būrimo kavos tirščiais paslaptimis. Senoliai tikėjo, kad būrimas iš kavos tirščių visada išsipildo ir ne ką prasčiau gali atsakyti į mums rūpimus klausimus, galbūt net apsaugoti nuo galimų nemalonumų. Tad praskleiskime paslapties šydą ir pasinerkime į magišką pasaulį, kuris priklauso nuo mūsų tikėjimo.

Andriaus Mamontovo, kaip ir jo muzikos, niekam nereikia pristatinėti – vardas kalba pats už save. Tad pristatysime tik jo “Kalėdinį koncertą”! Jame išgirsite kruopščiai atrinktas dainas iš senų ir naujų, jo ir grupės “Foje” albumų bei akustinį žinomų kūrinių atlikimą. Nuoširdus, šiltas ir kupinas gerų emocijų koncertas jau šį šeštadienį Renginių oazėje Kaune – apsilankykite ir pajuskite aplink tvyrančią Kalėdinę dvasią!

Daugiau renginių pasiūlymų rasite Kur.lt svetainėje. Dalyvaukite patys, kvieskite draugus ir mėgaukitės kiekviena akimirka!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis