Šventinę nuotaiką kuria gausybė renginių - nepražiopsokite jų!

Štai ir išaušo taip laukta šventinė savaitė! Kalėdų senelis jau pėdina link Jūsų eglučių, kūčiukai garuoja ant stalo, o šventinę nuotaiką kuria gausybė renginių. Išsirinkite kur ir apsilankykite su draugais – puiki proga parodyti dėmesį ir apsikeisti dovanėlėmis!

Savaitę pradėkim energingai! Rūta Ščiogolevaitė paruošė ypatingą “Tribute to Tina Turner” šou, kuriame atlikėja suspindės ir kaip talentinga dainininkė, ir kaip gabi šokėja. Pati Rūta yra prisiekusi Tinos gerbėja, tad šiame koncerte stengsis pranokti save ir būti tikra diva! Rūtai talkins Pauliaus Zdanavičiaus grupė – talentingi ir novatoriški muzikantai, kurie koncertui suteiks savų spalvų. Koncertas jau šį pirmadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje – apsilankykite ir likite sužavėti Rūtos artistiškumu, muzikantų profesionalumu bei Tinos Turner dainomis!

Ar gali 1935 metais parašytas kūrinys būti aktualus ir šiandien? Tikrai taip, ypač, jeigu jis yra apie meilę ir išdavystes, kurios dažnai yra neatsiejamos tos pačios istorijos dalys. Šį antradienį, apsilankę Nacionaliniame Kauno dramos teatre, išgirsite nuostabią istoriją apie pirmąją meilę, karčią išdavystę ir tikėjimą. Spektaklis “Gentis”, pastatytas pagal I. Simonaitytės romaną “Aukštujų Šimonių likimas”, papasakos vienos giminės dramatišką istoriją, kupiną bendrystės, tikėjimo ir vilties. Apsilankykite ir pasisemkite ramybės ir įkvėpimo.

Žiupsnelis skoningos pop muzikos, lašiukas roko ir geras šaukštas džiazo – kas gausis? O gi nuostabus Marijos Grabštaitės ir Artūro Anusausko koncertas! Artūras Anusauskas - pianistas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, džiazo katedros vedėjas akomponuos išskirtiniu balsu pasižyminčiai LMTA džiazo katedros II kurso studentei Marijai Grabštaitei. Koncerto programoje išgirsite įvairiapusišką džiazą, kuris šį trečiadienį nuspalvins Piano.lt koncertų salę, o klausytojų širdis privers plakti smarkiau.

Sutikę šventes su artimaisiais, antrąją Kalėdų dieną skirkime renginiams! Kaune, muzikos klubo Combo scenoje išvysite išskirtinio nuoširdumo ir nuostabaus balso savininkę – Šoreną Džaniašvili. Šį kartą atlikėja kalėdinę nuotaiką pagyvins populiariojo roko baladėmis programoje “Shorena Rocks Christmas”. Specialios kūrinių aranžuotės, visiems žinomus kūrinius privers suskambėti naujai, o klausytojas nenustygs vietoje norėdamas dainuoti kartu su Šorena. Gyvas garsas, fantastiškas atlikimas ir nenustygstanti vietoje kompanija antrąjį Šv. Kalėdų vakarą pavers nuostabiu!

Sekmadienį, Švyturio arenoje Klaipėdoje, padvelks preciziškumu ir romantika – koncertuos „Leon Somov & Jazzu! Sodrus aksominis Jazzu vokalas ir santūrus bei preciziškas Leonas - kartu jie sukuria užburiančią atmosferą, kuri klausytojams suteikia visą puokštę emocijų bei įkvepia prisiminti gražiausias akimirkas ar tiesiog pasvajoti. O prisiminti patiems atlikėjams tikrai yra ką – greitai bus dešimt metų, kuomet jie koncertuoja kartu! Daugybė hitais tapusių dainų, kurios aukštai užkėlė kartelę kitiems Lietuvos atlikėjams, daugybė gerbėjų ir dar daugiau nuostabių kūrybos akimirkų. Jauki atmosfera ir užburiančios melodijos – visa tai jau šį sekmadienį Švyturio arenoje!

Sudėtinga, tačiau įtraukianti muzika, suliejanti džiazo, elektronikos ir akademinį skambesius, o kur dar grupės narių universalumas grojant gausybe instrumentų… Tokie yra savo profesionalumu garsėjantys “Sheep got waxed”! Šį sekmadienį kviečiame pasiklausyti jų koncerto Menų spaustuvėje Vilniuje, kuriame grupė ruošiasi trankiai ir spalvingai palydėti avies metus bei apšildyti klausytojus prieš artėjančius naujuosius. Nedvejokite ir atsipalaiduokite džiazo ritmu!

Kultūriniai renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – džiaugsmas Jūsų akims, ausims ir sielai. Daugiau turiningo laisvalaikio pasiūlymų rasite Kur.lt svetainėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis