Kur linksmai ir įdomiai sutikti Naujus metus

Tik sveikinomės su Šventomis Kalėdomis, o jau, žiūrėkit, ir Nauji metai lūkuriuoja už kampo! Tad nedelskime ir apžvelkime Kur.lt pasiūlymus, kur sutikti Naujus – gal paskutinę akimirką suviliosime Naujųjų naktį įsilieti į miesto šurmulį?

Vienas šauniausių Naujametinių vakarėlių Kaune, be abejo, bus M. Jampolskio, Irūnos ir Viktorijos “Šventinis Naujametinis koncertas” ! Populiariausias žvaigždžių duetas ir žavioji Viktorija klausytojus džiugins savo dainomis ir senuosius metus palydės Renginių oazėje. Viso vakaro gera nuotaika rūpinsis šventės vedėjas Ramūnas Talutis, o į šokių aikštelę visus sukvies DJ Renaldas: geriausi 80-90-ujų hitai garantuos fantastišką vakarą! Apsilankykite Kur.lt svetainėje ir įsigykite 25% nuolaidą šio koncerto bilietams, kvieskite draugus ir smagiai sutikite Naujus Metus!

Kauniečius, mėgstančius rokenrolą, kviečiame Naujuosius sutikti Kauno miesto pramogų komplekse „Aitvaras“. Gyva ir energinga „Orgen Roll Band“ muzika, stilistų kampelis, šventinė loterija, įspūdingi prizai ir prabangi trijų patiekalų vakarienė šventinį vakarą pavers nepamirštamu! Renginio vedėja Justina Jonušaitė – Ramoškienė pažada išjudinti kiekvieną šventės dalyvį – bus daug staigmenų, improvizacijų ir šokių iki ryto skambant geriausiai visų laikų šokių muzikai. Rezervuokite staliukus ir Naujuosius metus sutikite rokenrolo ritmu "Rock Around the Clock" vakarėlyje Kaune!

Naujuosius metus reikia pasitikti su geros nuotaikos užtaisu! Kaip tik toks “užtaisas” Jūsų lauks “Naujametiniame šlagerių vakare” Klaipėdoje, Žvejų rūmuose. Kastytis Kerbedis ir grupė „DAR“ visus klaipėdiečius džiugins skambiausiais lietuviškais šlageriais ir kvies dainuoti kartu. Koncertas baigsis dar likus kelioms valandoms iki laikrodžiui mušant dvyliką, tad, gavus puikios nuotaikos dozę, dar liks laiko grįžti į namus ir Naujuosius metus sutikti jaukiai šeimos ar draugų būryje!

Dar galvojate, kur geriausia vieta garbingai atsisveikinti su 2015-aisiais? Tai “Švyturio” arena Klaipėdoje! Jos erdvėje skambės legendinės Franko Sinatros dainos, kurias atliks žavingasis Mantas Jankavičius kartu su Kauno bigbendu programoje “Frank Sinatra Show” . Naujametiniame koncerte skambėsiančios “My Way”, “Strangers in the Night”, “New York, New York” ir kitos nepamirštamos dainos vakarą pavers ypatingai stilingu ir sukurs nuostabią atmosferą, kurioje atsisveikinsime su 2015-aisiais ir pasiruošime iškilmingai įžengti į Naujuosius 2016-uosius!

Ar atsirado tarp skaitančiųjų, kurie dar visiškai neturi plano kur sutikti Naujus? Jeigu taip, pasitikit Naujus metus kartu su Keistuoliais “Keistuolių teatre” šventiniame koncerte “Laimingų keistų” . Bus smagu, linksma ir kitaip nei visuomet – kodėl? Nes aplink visi bus tokie pat Keisti kaip ir Jūs! Kvieskite draugus ir Keistai sutikite Keistus Naujus metus!

Ypatingą Naujųjų metų šventės nuotaiką kurs valstybinis choras “Vilnius” su jaunaisiais operos solistais Lina Dambrauskaite (sopranas) ir Edgaru Davidovičiumi (tenoras) koncerte “Meilė ir aistra” . Kalėdinės dainos, gražiausios operų arijos ir populiarūs, džiugia ir pakilia nuotaika alsuojantys, vokaliniai kūriniai Naujų metų laukimą pripildys jaudinančių akimirkų. Koncertas “Meilė ir aistra” vyks 17.30 ir 20.00 valandomis LMTA kongresų rūmų kamerinėje salėje Vilniuje.

Koncertai, vakarėliai, spektakliai, ekskursijos – ar jau pasižadėjote Naujais metais aplankyti daugiau renginių? Visus juos rasite Kur.lt svetainėje! Užsukite, išsirinkite renginį ir tebūnie šiais metais Jūsų laisvalaikis būna kupinas įspūdžių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis