Tik kartą metuose: kviečia derėtis dėl geriausios kainos!

Jau šį savaitgalį, sausio 22-24 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks 4-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2016“.

Šių metų parodos tema – miestai. Tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ pristatys net du miestus Turkijoje bei juos supančius kurortus – Bodrumą ir Kušadasį.

Tradiciškai, daug dėmesio bus skiriama atostogaujantiems su vaikais – didžiausias prizas, kokį galima išsinešti iš tarptautinio kelionių organizatoriaus rengiamo „Šeimų turnyro“, yra atostogos saulėtoje Graikijos saloje Kretoje su visa šeima!

Turkija
R. Anusausko nuotr.

O geriausias nuolaidas kelionėms „Kelionių mugė“ pavadintame „Tez Tour“ stende pavyks pelnyti tiems, kieno liežuvis, kaip kad sakoma, gerai pakabintas. Ugnies į derybų varžytuves įlies ne tik parodoje dalyvausiančios Lietuvos kelionių agentūros, bet ir svečiai iš Turkijos. Jie pristatys geriausius kurortų viešbučius.

Kelionių patirtimis dalinsis E. Žičkus ir R. Anusauskas

Šeštadienį, sausio 23 d., 13 val., 5-oje salėje susitikimo metu kelionės įspūdžiais iš neeilinių Turkijos miestų dalinsis fotografas Ričardas Anusauskas. Jo nuotraukose užfiksuoti senoviniai Kušadasio bei Bodrumo miestai, įsikūrę dviejų jūrų – Egėjo ir Viduržemio – pakrantėse. „Šie miestai daugybę skirtingų veidų turinčią Turkiją leidžia atrasti visiškai naujai“, - sakė R. Anusauskas.

Įspūdžiais iš Turkijos fotografui antrins aistringas keliautojas, žurnalistas ir TV laidų vedėjas Edvardas Žičkus.

Bodrumas žavi siauromis miesto gatvelėmis, išsiraizgiusiomis tarp dviaukščių baltų namukų, dekoruotų tradicinėmis mėlynos spalvos detalėmis ir antikinėmis kolonomis. Bodrume širdis atsigaus ir ieškantiems gamtos – pačiame mieste auga alyvmedžių ir apelsinmedžių giraitės. O kur bepažvelgsi, kraštovaizdį it į vieną fotografijos rėmą sudeda akis pavasariška žaluma gaivinantys kalnai, be kurių Turkijos kurortai – tiesiog neįsivaizduojami.

Turkija
R. Anusausko nuotr.

Sakoma, kad iš Bodrumo toks, koks atvažiavai, jau niekada neišvažiuosi. Ateinanti vasara – tinkamiausias laikas patikrinti šį pažadą. Kušadasis ypatingas tuo, jog iš jo siūloma bene daugiausia ekskursijų po Turkiją.

Susitikimo su parodos dalyviais metu R. Anusauskas ir E. Žičkus dalinsis savo įspūdžiais, o „Tez Tour“ atstovė Turkijoje pažers praktinių patarimų: kurį miesto ar gamtos kampelį iš tikrųjų būtina aplankyti ir ką paragavę ar parsivežę lauktuvių pataikysite tiesiai į dešimtuką. Vyks turkiško vyno degustacija.

R. Anusausko pamatyta Turkija bus galima grožėtis visą savaitgalį – fotografijų paroda bus eksponuojama 5-ojoje salėje.

Informacijos ir nuolaidų dalybos

„Adventur“ paroda mums - gera galimybė pateikti visą savo pasiūlą, užmegzti artimesnį kontaktą su keliautojais. Mugėje mums talkins kelionių agentūros „Eliteturas“, „Atrask pasaulį“, „Magijos turas“, „Ajax Travel“, „Visveta“, „Top Travel“ ir „Etours.lt“, - sakė Inga Aukštuolytė, „Tez Tour“ Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė. – Parodoje dalyvaujame jau antrus metus iš eilės. Manome, kad „Adventur“ – tai ne tik gera vieta susipažinti su kelionių asortimentu, bet ir proga išsiderėti geriausią kelionės kainą. Ne veltui mūsų stendas vadinsis „Kelionių mugė“, - sakė I. Aukštuolytė. – Norime, kad iš „Adventur“ turistas išeitų su geriausiu kelionės variantu kišenėje. Ir, žinoma, kad smagiai praleistų laiką“.

„Tez Tour“ stende dovanų ir pramogų lietus mažiems bei dideliems lis visas tris „Adventur“ dienas, - be prizų ir dovanų neišeis nei vienas. Vyks „Laimės valandos“, kuomet vaikai galės pasigaminti vėjo malūnėlį ir vaišintis cukraus vata. Tėvams bus siūlomos interaktyvios pramogos. „Tez Tour“ stende laukiami visi, kurie pasidalins ar perims smagią mugės ar gal net turgaus nuotaiką: laukiami besidomintys naujienomis, besiderantys, triukšmingi ir energingi. O gerą nuotaiką galėsite įamžinti čia pat veikiančioje foto studijoje – nuotraukos bus padarytos akimirksniu.

Apie Turkiją – iš pirmų lūpų

Per 2 aukštus įsikūrusioje „Kelionių mugėje“ šeimininkaus ne tik lietuvių kelionių agentūrų atstovai, bet ir populiariausių viešbučių atstovai iš saulėtos Turkijos – galėsite čiupti už rankovės kurį gražiausiai besišypsantį ir iš pirmų lūpų susirinkti informaciją apie savo iš anksto planuojamas atostogas. Į Lietuvą specialiai dėl „Adventur“ į Lietuvą atvykstantys turkai – geri kurortų ir viešbučių žinovai, tad rekomenduos pačius komfortiškiausius kokybiškam poilsiui.

Turkija
R. Anusausko nuotr.

Parodoje bus pristatytos visos jau 2016 m. vasaros sezono „Tez Tour“ naujovės. Tai skrydžiai į Italijos Kampanijos regioną, kurio sostine laikomas UNESCO saugomas Neapolis. Poilsį Kampanijoje rinkosi ne viena pasaulinio garso asmenybė, tarp kurių – Bradas Pitas su žmona Angelina ir vaikais, Elizabeth Taylor, Vokietijos kanclerė Angela Merkel bei kiti.

Tarp populiariausių vasaros krypčių – kasmet pardavimų rekordus šluojanti Turkija. 2016-aisiais į ją bus skrendama anksčiau nei pernai – nuo kovo 22 d. Turkija populiarumo laurais dalijasi su paklausiausiomis Ispanijos kryptimis - Barselona, Tenerife ir Maljorka bei Graikija su salomis Rodu ir Kreta.

Neketinantiems atostogų ir poilsio laukti iki pavasario – bus daugiau skrydžių į Jungtinius Arabų Emyratus. Dėl didelio susidomėjimo šia kryptimi lėktuvai iš Vilniaus oro uosto į JAE skraidins iki kovo 16 dienos. O slidinėjantiems siūlomos kelionės į Italijos Veroną. Ar esate matę Italijos Dolomitines Alpes iš arti?

Šeimai stiprinti – atostogos visiems kartu

Laimėti „Tez Tour“ įsteigtą kelionę visai šeimai bus galima sekmadienį, sausio 24 d., „Šeimų turnyre“. Sportą ir logiką sujungsiančioje rungtyje gaus dalyvauti visa šeima, kurios nariai ir sudarys komandą. Daugelis užduočių – judrios ir vyks estafetės principu, todėl bus smagu ne tik dalyvauti, bet ir stebėti bei sirgti už favoritus. Norintys dalyvauti „Tez Tour“ šeimų žaidime jau užsiregistravo „Tez Tour Lietuva“ grupėje Facebook‘e. Dabar vyksta intensyvus balsavimas – daugiausia palaikymo sulaukusios šeimos gaus progą laimėti atostogas visa šeima.

„Tez Tour“ stendą rasite „Litexpo“ parodų centre, 5-oje salėje, 5.C19 stende!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis