Ką naujo galima pamatyti ir išgirst šią savaitę

Čia sninga - čia lyja, čia žiema - čia pavasaris – atrodo net pati gamta neapsisprendžia – kviesti jau nusimest žieminius apdarus ar dar paskutinį sykį leisti jais pasipuošti… Kad ir kaip bebūtų, blogas oras nesutrukdys turiningai ilsėtis po darbų! O ypač kai yra tiek daug pasiūlymų, kur šiltai ir jaukiai įsitaisyti, ir išgirsti bei pamatyti šį tą naujo.

Pirmadienį pradėkime dar vienu seminaru moterims, tačiau šį sykį jis bus kitoks – pateikiantis “kitokią” moters pusę ir toli gražu nenutapytas rožinėmis spalvomis. Visos mes norime būti tobulomis, įkvepiančiomis ir kuriančiomis pasaulio pusiausvyrą, tačiau, kad to pasiektumėme, reikia pripažinti savo “dygliuotąją pusę” – būtent apie ją ir išgirsite seminare “Dygliuotoji moteriškumo pusė”. Senovės Vedų žiniomis grindžiamas seminaras, pateiks praktiškai panaudojamų žinių, kurios leis atidžiau panagrinėti “geros mergaitės” sindromą, ką jis daro mūsų gyvenimui ir ar tikrai reikia vengti savo “dygliuotosios” pusės? Seminaras vyks jau šį pirmadienį Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vilniuje – apsilankykite ir atraskite pusiausvyrą tarp gero ir blogo!

Jeigu kelionės – Jūsų “arkliukas”, šį antradienį būtinai apsilankykite nemokamame Kauno apskrities viešosios bibliotekos renginyje “Vita Mobile susitikimas”. Susitikimo metu knygos “Mokėk keliauti” autorius Robertas Pogorelis pasidalys savo įžvalgomis apie keliones, papasakos apie keliavimo ypatumus, patars, kaip susiplanuoti kokybišką kelionę neišleidžiant kalno pinigų. Robertas Pogorelis, aplankęs daugiau kaip pusšimtį pasaulio šalių įvairiausiomis transporto priemonėmis ir sukaupęs didžiulį praktinių žinių bagažą, išleido minėtą patarimų knygą, kuri bus naudinga tiek “žaliems” keliautojams, tiek patyrusiems kelionių asams. Tad, jeigu dažnai keliaujate ar dar tik nedrąsiai pasvajojate apie kelionių galimybes, apsilankymas šiame renginyje atneš daug naujų žinių, kurios tikrai pravers ateityje.

Trečiadienį kviečiame apsilankyti elegantiškame režisieriaus A. Veverskio spektaklyje “Prabangos”. Tai elegantiškos, lengvos, šmaikščios ir neabejotinai kitokios lietuvių literatūros istorijos, perkeltos į teatro sceną. Tragikomedijoje istoriją mums pasakos trys laike įstrigusios vėlės, kurios kalbės apie savo gyvenimo įvykius bei bandys iš naujo patirti ką reiškia gyventi. Spektaklio nuotaiką kurs įspūdingi kostiumai, antikvariniai kvepalai bei juvelyrikos dirbiniai – visa tai nukels žiūrovą į tą laikmetį bei leis labiau įsijausti personažų išgyvenamas dramas. Beje, jeigu išvysti “Prabangas” Jums atrodo prabangu – apsilankykite Kur.lt svetainėje ir įsigykite net 30% nuolaidą į šį spektaklį.

Trokštate būti užburti genialiai skambančios pianino muzikos? Tuo šį ketvirtadienį tikrai pasirūpins unikalaus talento pianistas Maxence Cyrin! Kongresų rūmuose įvyksiantis koncertas pakerės tiek rimtosios, tiek populiariosios muzikos gerbėjus. Prancūzų atlikėjas Lietuvos publikai pristatys savo naująjį albumą, kuriame interpretuojami 80-ųjų ir 90-ųjų metų muzikos hitai – turėsite progą išgirsti nuo The Cure iki Björk skambančius visiškai kitaip. Maxence Cyrin yra išskirtinis savo, kaip atlikėjo įvairiapusiškumu - nuo vaikystės klasikinį fortepijoną studijavęs prancūzas geba varijuoti tarp elektronikos ir klasikos, fortepijono ir sintezatoriaus, kamerinio atlikimo ir orkestro, tuo išsiskirdamas iš kitų pianistų. Nepraleiskite progos pasimėgauti nuostabia muzika pigiau – apsilankykite Kur.lt svetainėje ir įsigykite net 30% nuolaidą į šį koncertą!

Jau šį penktadienį startuoja ir iki pat sekmadienio tęstis žada tikra pavasario pranašė – Kaziuko mugė! Tai pats gausiausias tautodailininkų ir liaudies meistrų sambūris, kuriame galite ne tik įsigyti tikrų liaudies meno šedevrų, paragauti įvairių Lietuvos kraštų gardumynų, bet ir stebėti folkloro grupių, ansamblių pasirodymus ar sudalyvauti įvairiausiose pramogose. Šiais metais Kaziuko kultūrinėje programoje bus gausu ne tik liaudiškų pasirodymų, bet ir cirko artistų numerių – tad stebėti ir stebėtis bus tikrai daug kuo. Apsilankykite, dalyvaukite ir mėgaukitės skambančiu ir klegančiu miesto renginiu!

Daugiau renginių rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Pramogos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje – atraskite naujus pomėgius, prisiminkite pamirštas erdves, ieškokite laimės žiupsnelių savo kasdienybėje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis