Švediškas požiūris į kokybę pasiteisina ir „Eurovizijos“ dainų konkurse

Eurovizijos“ dainų konkursas (Eurovision Song Contest) organizuojamas nuo 1956 metų. Šio tarptautinio konkurso sumanytojas – Marcel Bezencon (tuometinis Šveicarijos televizijos komiteto pirmininkas). Pirminis renginio pavadinimas buvo „Eurovision Grand Prix“, vėliau pervadintas į dabartinį.

Pirmasis konkursas įvyko Lugane, Šveicarijoje 1956 metais (gegužės mėnesį, kaip ir šių laikų konkursai), kurį ir laimėjo šios šalies atstovė Lys Assia su daina „Refrain“.

„Eurovizija“ neabejotinai yra pats didžiausias dainų konkursas pasaulyje. Nors jame dalyvauja tik Europos šalys, tačiau transliuojamas įvairiose pasaulio šalyse. Konkurso žiūrovų auditorija – net 600 mln. Nuo 2000 metų pradėtos tiesioginės transliacijos ir internetu.

Praėjusiais metais (2015 m.) „Eurovizijos“ dainų konkurso Austrijoje nugalėtojo laurai atiteko Švedijos atstovui 28-erių Mansui Zelmerlowui, atlikusiam dainą „Heroes“. Savo išskirtiniu pasirodymu atlikėjas sugrąžino „Euroviziją“ į Švediją. Galima sakyti, kad švediška kokybė pasireiškia ne tik aukštoje verslo etikoje, bet ir tokiuose populiariuose konkursuose kaip „Eurovizija“, nes Švedija šiame konkurse laimi jau šeštąjį kartą.

Šiais metais rengiamas 61-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuris vyks gegužės 14 dieną Švedijos sostinėje – Stokholme. Mėgaujantis puikiomis dainomis, Švedijos sostinės lankytojams reiktų nepraleisti progos ir apsilankyti išskirtinėje kavinėje Stokholme. Kompanijos „Löfbergs“ inicijuoti kavos namai savo lankytojams siūlo galimybę patiems pasidaryti kavos mišinį.

Gamintojo nuotr.

Kavinėje, esančioje Stokholme, Kungsgatan 3, galėsite paragauti ir įsigyti ypatingų kavos pupelių rūšių, kurių nerasite jokioje kitoje prekybos vietoje. Čia galėsite patys pasiruošti jūsų paties sumaišytą kavos pupelių mišinį. Juk „Löfbergs“ atstovai keliauja 150 dienų per metus pas kavos augintojus tam, kad atrastų geriausias ir kokybiškiausias pupeles!

Kviečiame dalyvauti kavos „Löfbergs” organizuojamame žaidime „Tai kas geriausia iš Švedijos“, pasitikrinti žinias apie Švediją ir laimėti savaitgalio kelionę dviem į „Löfbergs” šalį!

Užsakymo nr.: PT_70659596

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis