Aktorės V. Kochanskytės gyvenimas – kaip graži kelionė

Balandžio 25 d., (pirmadienį), 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje įvyks aktorės Virginijos Kochanskytės kūrybos vakaras „Gyvenimas – kaip graži kelionė“.

Romantiškos ir ironiškos, šmaikščios ir lyriškos, ilgesingos ir svajingos aktorės autorinės interpretacijos gyvenimo kelionės tema persipins su lietuvių ir pasaulio rašytojų tekstais.

Pastarųjų metų aktorės Virginijos Kochanskytės sukurtose programose ypatingas dėmesys skiriamas betarpiškam atlikėjų ir publikos bendravimui, intymios nuotaikos sukūrimui. Pati aktorė yra pasakiusi: „Siekiu, kad atėję į susitikimą su manimi žmonės, visų pirma, apsvaigtų nuo emocijų srauto, o jam pasibaigus norėtų gyventi gražiau...“ .

Asmeninio albumo nuotr.

Pasak muzikologės Eugenijos Žakienės, tokio žanro - vieno aktoriaus šou - propaguotojų Lietuvoje nedaug: „Na, nebent vienas kitas humoristas išdrįsta vienas okupuoti publikos dėmesį visam vakarui. Ji charizmatiška, originali, gilaus vidinio temperamento aktorė. Jos melodingas balsas kūrinių interpretacijai suteikia įspūdingo raiškumo, ekspresijos, o žiūrovams dovanoja gyvenimo geismo kupiną, grožio ilgesiu persmelktą vakarą“.

Valandos trukmės teatralizuotame renginyje žiūrovai išgirs žymių Lietuvos ir užsienio rašytojų lyriką - M. K. Čiurlionio, G. Markeso laiškų fragmentus, V. Mačernio, H. Nagio, Č. Milošo, J. Aisčio, A. Mickevičiaus, B. Baltrušaitytės, H. Radausko, V. Mačernio, S. Nėries, Ž. Prevero, J. Vaičiūnaitės, K. Bradūno ir kitų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis