MOTERIS pristato trečiąją tapybos parodą didžiajame ekrane

Gegužės 29 dieną „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje („Vingis“), Kaune ir Klaipėdoje – išskirtinis žurnalo ir portalo MOTERIS kino seansas, kuriame bus pristatyta modernistų tapyba filme „Sodo grožis modernistinėje tapyboje: nuo Monė iki Matiso“.

Prancūzų impresionistas Claude Monet (1840-1926) buvo prisiekęs sodininkas ir, ko gero, garsiausias pasaulyje tapytojas sodų tematika. Tačiau jis nebuvo vienintelis. Vincentas van Goghas, Pierre‘as Bonnardas, Camille‘is Pissarro, Henri Matisse‘as – tik keletas dailės genijų, įkvėpimo ieškojusių sodų gamtos grožyje.

Organizatorių nuotr.

Netradicinė paroda iš karališkosios Londono menų galerijos bei Klivlando meno muziejaus fondų pasakoja apie tai, kaip, atrodytų, tarpusavyje nederantys romantiškas sodų grožis ir modernistinė tapyba leido dailės genijams atskleisti ir įgyvendinti naujas, kartais netgi radikalias idėjas.

Organizatorių nuotr.

Filmas „Sodo grožis modernistinėje tapyboje: nuo Monė iki Matiso“ yra trečiasis ir paskutinis iš ciklo „Parodos didžiajame ekrane“, kurį kino centruose „Forum Cinemas“ šį pavasarį pristato MOTERIS.

Organizatorių nuotr.

Gegužės 29 d. seansai vyks:

• 18.00 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“
• 18.00 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
• 18.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis