Donata Rinkevičienė: pagaliau galėsiu atsipalaiduoti

Kas lengviau – bendrauti su filmavimo kameromis ar gyvais žmonėmis, ir kaip savo atostogas planuoja leisti vieno garsiausių Lietuvos dirigentų maestro Gintaro Rinkevičiaus šeima, kalbamės su aktore D. Rinkevičiene.

Birželio 2 d. Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vasaros festivalį Vilniaus paveikslų galerijos kiemelyje atidarys nuotaikinga „J. Štrauso valsų ir polkų fejerverkų“ programa. Klausytojai ne be reikalo jau yra pamilę šį koncertą – netradiciniame Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro pasirodyme gausu išradingų teatrinių elementų, o visų dėmesį itin traukia koketiška ir šmaikščia pokylio dama virtusi aktorė Donata Rinkevičienė.

Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, kas sunkiau – bendrauti su gyva auditorija ar filmuotis prieš kameras, Donata nedvejojo nė akimirkos – su gyva auditorija bendrauti žymiai sunkiau. „Negaliu paaiškinti kodėl, bet kaskart nežmoniškai jaudinuosi – jaudulys ima kamuoti dar prieš savaitę iki renginio“, – pasakoja moteris, intensyviai ruošdamasi ketvirtadienio pasirodymui, kuriame scenoje pasirodys šalia savo vyro, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus. Koncerte žiūrovų laukia ir staigmenų – du šuniukus auginanti moteris scenoje pasirodys su vienu iš savo numylėtinių: „Mūsų Pipa – puiki aktorė, tad ji padės papasakoti man vieną nuotaikingą istoriją“, – šypsodamasi atskleidė D. Rinkevičienė.

Asmeninio albumo nuotr.

Šį pavasarį kartu su savo scenos partneriu Egidijumi Sipavičiumi muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ dalyvavusi D. Rinkevičienė išbandė save ir solistės amplua. Tiesa, rimčiau užsiimti dainavimu moteris neketina: „Patirtis duetuose buvo gera tuo, kad supratau, jog iš manęs – prasta dainininkė. Mano partneris visomis išgalėmis mane palaikė, padėjo patarimais, bet yra, kaip yra, – neslėpė D. Rinkevičienė. – Nepaisant to, esu labai laiminga, kad pabandžiau ir nuostabiai praleidau laiką su puikiais žmonėmis.“

Pabaigusi filmavimosi darbus, koncertui besiruošianti D. Rinkevičienė jau gyvena ir maloniais ateinančios vasaros rūpesčiais. Nors prisipažįsta, kad šį metų laiką ne itin mėgsta, moteris laiko jį ypatingu dėl to, kad gali daugiau laiko praleisti su šeima. „Vaikams atostogos, tad galima atsipalaiduoti“, – šypsojosi D. Rinkevičienė.

Asmeninio albumo nuotr.

Aktorė savo svajonių atostogų toli neieško: „Per daugelį metų supratome, kad poilsis Lietuvoje yra tai, ko reikia. Ežeras arba Baltijos jūra – štai mūsų tobulų atostogų receptas“. Garsaus dirigento žmonos prabanga ar rafinuotas laisvalaikis nežavi – svarbiausia buvimas drauge su šeima. „Mūsų tėtis daug keliauja, todėl bet koks buvimas kartu – neįkainojamas. Ir visai nesvarbu, kaip leidžiame laisvalaikį“, – tikino D. Rinkevičienė.

Asmeninio albumo nuotr.

O jei nėra galimybės būti visiems kartu, D. Rinkevičienė mielai į rankas paima gerą knygą: „Tik šiukštu, ne elektroninę! Taip pat man visai ne gėda pasakyti, kad mėgstu vėpsoti televizorių“, – šypsojosi aktorė, taip pat prisipažindama, kad su nekantrumu laukia meto, kai pasipils lietuviškos braškės.

Asmeninio albumo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis