Tarzanas grįžta!

A. Skarsgardas apie išgyvenimus ruošiantis Tarzano rolei: nieko ekstremalesnio nesu patyręs.

Jau liepos 8 dieną į kino teatrus grįžta Tarzanas. Paskutiniųjų keturių „Hario Poterio“ filmų režisierius pristato naują nuotykių epą apie beždžionių surastą ir išaugintą žmonių vaiką juostoje „Tarzanas: džiunglių legenda“. Pagrindinį vaidmenį gavusiam Alexanderiui Skarsgardui pasiruošimas filmavimams buvo itin įtemptas. Aktorius prisipažino, jog beveik pusmečiui jam teko „apsigyventi“ sporto klube, o įprastą mitybą pakeitė itin griežta dieta.

„Kadangi didžiąją dalį filmo man teko vaidinti pusnuogiam, turėjau įgauti nepriekaištingas formas. Ypač sunkiai sekėsi su pilvo preso išryškinimu. Keturis mėnesius beveik nemačiau nei šeimos, nei draugų – visą laiką leidau sportuodamas. Su asmeniniu treneriu kilnojome svarsčius, o dietologai man sukūrė specialią vištienos dietą“, – apie kančias pasakojo Holivudo žvaigždė, kurią išgarsino vaidmenys tokiuose kino hituose kaip „Melancholija“, „Tikrasis kraujas“ ir kt.

Pasak režisieriaus Davido Yateso, jo kuriamas Tarzanas nebūtinai turėjo būti panašus į kultūristą. Jo vizija buvo kiek kitokia: naujasis herojus – labiau miesto žmogus.

Organizatorių nuotr.

„Sutikęs vaidinti juostoje, labai nervinausi. O jei man nepavyks įgauti tokių formų, kokių tikimąsi? Nieko ekstremalesnio dar nesu patyręs, tai buvo didžiulis iššūkis. Nežinojau, kaip į tokius pokyčius reaguos mano kūnas. Gavau puikų dietologą ir galiu drąsiai pasakyti: nė karto nepažeidžiau jo nurodymų“, – pasakojo aktorius.

„Rasti aktorių, kuris sutiktų tiek paaukoti dėl vaidmens – neįtikėtina. Alexanderis pranoko pats save ir įrodė, jog yra atsidavęs savo profesijai. Patikėkite, rasti aktorių su tokia figūra nėra lengva net ir Hoivude. Šiam vaidmeniui svarstėme ir kitas kandidatūras, bet aš nuo pat pradžių simpatizavau Alexanderiui. Ir jau dabar galiu pasakyti, kad šis pasirinkimas – tobulas. Galima sakyti, kad vaidmenį sukūrėme būtent jam“, – neabejoja D. Yatesas.

Filme „Tarzanas: džiunglių legenda“ bus pasakojama visiškai kitokia šio herojaus istorija. Kūrėjams pavyko suburti ir įspūdingą žvaigždžių komandą: juostoje drauge su A. Skarsgardu pasirodys Samuelis L. Jacksonas, Christophas Waltzas bei Margot Robbie.

„Bandėme sukurti netikėtą ir neįprastą scenarijų, nes klasikinę Tarzano istoriją jau žino kiekvienas. Veiksmą perkėlėme į miesto džiungles ir Tarzaną apgyvendinome Londone. O toliau nutinka įspūdingi dalykai“, – intriguoja režisierius Davidas Yatesas.

Juosta „Tarzanas: džiunglių legenda“ Lietuvos kino teatruose pasirodys jau liepos 8 dieną. Štai jos anonsas:
https://youtu.be/Aj7ty6sViiU

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis