Rolandas Kazlas: esu tik dar vienas dainuojantis aktorius

Gruodžio mėnesį, kada metai artėja prie pabaigos, o didžiausios metų Šventės prie pradžios, kai žmonės yra skatinami pirkti nereikalingus daiktus ir produktus, o norisi kažko nematerialaus, nenusakomo, nesukramtyto, neapčiuopiamo ir dar negirdėto, galbūt ne dainininko, ne poeto, ne kompozitoriaus, tačiau Rolando Kazlo ir jo Pakeleivių koncertas kaip tik ir bus toks.

Bet kuriuo atveju, šis sunkiai pasiduodantis aprašymui ir lengvai nenusakomas atlikėjas kartu su puikiais muzikantais surengs „Tokius koncertus“ ir supažindins su nauju ROLANDO KAZLO autorinių dainų albumu „TOKS“.

Ko būtų galima tikėtis iš „Tokio koncerto“, geriausia paklausti paties R.Kazlo: „Žinoma, nesu dainininkas ir kompozitorius, o tik dar vienas dainuojantis aktorius, kažkokiu savotišku būdu atliekantis, savotiškai kurtas dainas, bet galbūt taip dar įdomiau? Tapo įprasta, jog dažniausiai žmonės eina dar kartą paklausyti dainų, kurios jiems ir taip iki gyvo kaulo maloniai girdėtos, o atlikėjai – žinomi nuo vystyklų.

Galbūt einama pasižiūrėti, ar tas atlikėjas iš viso dar gyvas, kaip jis atrodo dabar ir kodėl neatrodo taip, kaip prieš kelias dešimtis metų. Aš ir mano Pakeleiviai esame dar labai jauni (visiems kartu beveik 3 metukai), nežinomi (kai kurie kažkur matyti), dainos negirdėtos, albumas nelauktas (tai jau tikrai). Tad, manyčiau, „Toks koncertas“ - puiki proga susipažinti iš naujo, šiuolaikiškai tariant, padaryti „restart‘ą“, susitikti akis į akį, bei dovanoti dainas į ausį. Kiek save prisimenu, visada buvau toks. Jei kūryboje varijuoju – vaidinu, režisuoju, koncertuoju, svečiuojuosi kitų kūrėjų pasauliuose, tai kaip žmogus visada grįžtu į savo kiemą, prie savo durų, prie savo lango, už kurio - mano esmė, pradmenys ir man skirtas horizontas. Dainose - mano žvilgsnis į pasaulį, save pasaulyje, toks esu žmogus, tokios mano dainos, toks kol kas gyvenimo kelias ir tokie Pakeleiviai.

Manyčiau, jog mano ir Pakeleivių koncertas išskirtinis tuo, jog tai – profesionalių ir puikių muzikantų bei neprofesionalaus dainininko, tačiau ne pačio prasčiausio (taip kalbama) dainų pranešėjo derinys. Kol kas, deja, neatsirado tokio drąsaus vokalisto, kuris ryžtųsi dainuoti tokias dainas, neatsirado tokio konferansjė, kuris suprastų, ką ir kaip reikia pristatyti, todėl pats tokias dainas dainuoju, pats jas ir pristatau. Vieniems labiau patinka dainų pristatymai, kitiems vis labiau pradeda patikti dainos. Pastebėjau, jog daugėja tokio mūsų pasismaginimo bei švelnaus sceninio chuliganizmo gerbėjų. Koncertai vyks lietuvių, anglų, lenkų, zimbabviečių ir vėl lietuvių dialektu be subtitrų, bet taip suprantamai ir aiškiai, jog kažko nesuprasti galėtų tik tas, kuris taip ir nesuprato...

Norėtųsi, kad visiems nuotaika po koncerto būtų geresnė nei iki jo. Tai būtų didžiausia abipusė dovana. Galbūt mano Pakeleiviais tapsite ir Jūs?

Tuo, ką čia kalbėjau, netikėkit nei vienu žodžiu, čia viso labo Toks anonsas, “Tokio koncerto.” Visa tiesa – arenose. GYVAI.“

„Tokiame koncerte“ dalyvauja Rolandas Kazlas ir Pakeleiviai: Andrius Daugirdas (bosinė gitara, vokalas), Jonė Dambrauskaitė (klavišiniai, vokalas), Audrius Piragis (gitara), Dainius Didžiulis (gitara), Laurynas Čekelis (klavišiniai, pučiamieji, vokalas), Žydrūnas Mockūnas (perkusija), Martynas Lukoševičius (mušamieji), Aušra Kiuraitė Svilainienė (pritariamasis vokalas), Dalia Babilaitė Abarė (pritariamasis vokalas).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis