Į aktorių šventę svečiai rinkosi su šlepetėmis

Kūrybos namai “Kaukių akademija” pasitiko savo gyvavimo penkioliktus metus.

Į nuotaikingą vėlyvųjų pusryčių šventę sugužėjo artimiausi “Kaukių akademijos” bičiuliai: režisierius Mykolas Vildžiūnas, balerina Kristina Tarasevičiūtė, renginių organizatorius Aurimas Kamantauskas bei kt. Svečiai buvo prašomi atvykti su namų apranga ir šlepetėmis.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu skambėjo aktoriaus Martyno Vaidoto atliekamos svingo melodijos, jaunosios aktorių trupės sukurta pojūčius žadinanti teatrinė miniatiūra “Umami”, pristatyti nauji “Kaukių akademijos” projektai. Šilta ir jauki namų svetainės atmosfera buvo pripildyta juoko, improvizacijų ir naujų idėjų.

Organizatorių nuotr.

Viena “Kaukių akademijos” įkūrėjų aktorė Gintarė Čepukonytė prasitarė, jog neužilgo kūrybos namų patalpose pradės veikti Kalėdinės dirbtuvės, vaikus kviesiančios susipažinti su Kalėdų Senelio padėjėjų komanda. Renginio metu buvo pristatytas ir naujas komiškas monospektaklis suaugusiems “Prie ko čia Rudolfas?”, atliekamas aktoriaus Juliaus Žalakevičiaus, režisuojamas Balio Latėno.

Organizatorių nuotr.

Monospektaklis kvies susipažinti su Kalėdomis nusivylusiu aktoriumi, eilinį kartą turėjusiu vaidinti Kalėdų Senelį, bet pratrūkusį monologu, kaip jis vis dėlto nebemėgsta Kalėdų, nereikalingų dovanų ir silkių patiekalų.

Gintaro Jonaičio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis