Kada kitąmet laukiamas vestuvių bumas?

Vestuvių srityje dirbantieji pastebi, kad ne tik Palangos verslininkų sezonas pasislinko rudeniop, bet ir jaunavedžių šventės tęsiasi tiek rugsėjį, tiek ir spalio pradžioje. O tik atšokus vienų vestuves, jau reikia planuoti ir pradėti ruoštis kitam sezonui.

„Būsimos nuotakos ir jaunikiai vis anksčiau pradeda ruoštis savo didžiajai šventei. Tam turi įtakos du faktoriai. Pirma, jeigu norite, kad jus įamžintų konkretus fotografas ar švęsti tik viename ar kitame dvare, nusižiūrėtoje sodyboje, tai reikia rezervuoti kuo anksčiau. Ypač, jeigu norite tuoktis ypatingą datą, kuri sulaukia daug populiarumo.

Be to, jauni žmonės patys moka už savo vestuves, todėl kruopščiai dėlioja biudžetą iš anksto“, - teigė kasdien su santuokos planavimu susidurianti svetainės „Išteku.lt“ įkūrėja Rita Alksnienė. Kitais metais vestuvių bumas laukiamas liepos 7 dieną, nes ši diena ir penktadienis, ir atrodo itin gražiai - 2017 07 07.

Žinoma vestuvių planuotoja Laura Vagonė pastebi, kad jaunavedžiai, patys planuojantys savo šventę dažnai pradeda ne nuo to, kas svarbiausia.

„Visi pradeda savo šventę dėlioti nuo detalių. Iš tiesų, reikia pradėti ne nuo drugelių, dekoro ar servetėlių spalvos planuoti savo šventę, bet nuo esminių dalykų - kur ji vyks, kas dalyvaus, apsibrėžiant savo biudžeto ribas“, - porų klaidas vardino „Lapės vestuvės“ planuotoja.

Apie dažniausiai daromas vestuvių planavimo klaidas L.Vagonė plačiau kalbės seminaruose, kurie vyks vestuvių parodoje Išteku.lt spalio 22-23 dienomis „Compensa“ salėje.

„Kasmet vykstanti paroda išaugo į didžiausią tokio pobūdžio renginį ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Labai patogu, kai negaišdami papildomo laiko ir neeikvodami energijos, vienoje vietoje jaunavedžiai gali susiplanuoti šventę nuo svarbiausių dalykų iki mažiausių smulkmenų“, - džiaugėsi R.Alksnienė.

Trijuose pastato aukštuose įsikurs šimtai vestuvinių paslaugų tiekėjų, vyks per 50 seminarų, naudingų būsimiems jaunavedžiams, veiks vestuvinių smulkmenų dirbtuvėlės, bus galima iškart pasimatuoti vestuvines sukneles ar pasikonsultuoti su stilistais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis