„MOTERIS“ pristato filmo MEGĖS PLANAS išankstinę premjerą

Daugelio kino festivalių publiką sužavėjusi romantinė komedija „Megės planas“ į Lietuvą atkeliauja lapkričio 2 d. – su išankstine premjera, kurią pristato žurnalas ir portalas MOTERIS.

Romantinėse komedijose žmonės susipažįsta, įsimyli ir iki gyvenimo pabaigos nebenori vienas kito paleisti. Šviežutėlėje kino istorijoje „Megės planas“ iš pradžių irgi viskas vyksta pagal tradicinį romantinių filmų planą, tačiau galiausiai, vienai istorijos herojų kyla nenumaldomas noras... atsikratyti kadaise taip mylėto vyro.

Tokia neįprasta situacija ištinka naujausio režisierės Rebeccos Miller filmo „Megės planas“ personažus, kuriuos suvaidino aktoriai Greta Gerwig, Ethanas Hawke‘as ir Julianne Moore. Santykių drama, karšta meilė, didelė aistra, išdavystė, pasiilgimas, jausmų atvėsimas – komedija kupina įvairiausių jausmų, kartais sukeliančių juoką iki ašarų, o kartais ašarą spaudžiančių iš liūdesio.

Organizatorių nuotr.

„Megės planas“ pasakoja apie jauną ir nepriklausomą niujorkietę Megę (akt. Greta Gerwig), kuri galvoja, kad niekas negali sukliudyti jos planui: ji nori tapti vieniša mama ir viskas jos rankose! Bet kone paskutinę akimirką, visas kortas sujaukia... meilė! Megė netikėtai susipažįsta su žaviu antropologu Džonu (akt. Ethanas Hawke‘as). Jų jausmams nesutrukdo netgi tai, kad Johnas vedęs universiteto profesorę Džoržete (akt. Julianne Moore). Kruopščiai suplanuotas Megės scenarijus pasisuka visai kampu. Bet būtent tada, kai istorija turėtų pasibaigti štampu „ilgai ir laimingai gyveno“, ji įgauna pagreitį, nes Megė supranta, kad Džonas – ne tas vyras, su kuriuo ji norėtų ilgiau gyventi. Todėl atsiranda naujas planas: sugrąžinti jį buvusiai žmonai Džoržetei!

Jausminga romantinė komedija „Megės planas“ Lietuvos kino teatruose startuos per lapkričio 2 d. išankstinę premjerą, kurią pristato MOTERIS.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis