„Vanagupė“ Palangoje – daugiau nei penkios žvaigždutės

Profesionalus atostogautojas tiesiog negali neapsilankyti lietuviškoje atostogų mekoje – Palangoje. Čia manęs jau laukia prabangiame 5 žvaigždučių „Vanagupės“ viešbutyje... Ar jau sakiau, kad myliu savo darbą?

Na, bet pasižiūrėkime, ką gi man čia pasiūlys. Ar realybė atitiks lūkesčius, kurie, tiesą sakant, tikrai nemaži?

„Vanagupė“ šiaip jau yra gerai žinoma ne tik kaip viešbutis, bet ir kaip populiarus konferencijų centras. Ir ne veltui – čia yra net 9 konferencijų salės, talpinančios iki 800 dalyvių.

Atokiau nuo triukšmingo kurorto centro įsikūrusiame komplekse veikia sporto salės, baseinai ir pirtys. 5 žvaigždučių viešbutis užima 7 tūkst. kvadratinių metrų ir turi 98 kambarius.

Patogu šeimoms su vaikais

Viešbutis orientuotas į svečius iš Lietuvos bei užsienio. Beje, čia baterijas prieš tarptautinius turnyrus įkrauna ir Lietuvos rinktinės krepšininkai kartu su savo šeimomis.

Bet kokio amžiaus vaikai ras čia, ką veikti. Yra parengtos kelios specialios SPA programos, kad tėvams būtų smagu laiką leisti kartu su savo vaikais: pradedant „SPA programa vaikams“, baigiant „Dukros ir mamos popietė“ ar „Sūnaus ir tėčio popietė“.

Šių programų tikslas – atsižvelgiant į interesus, maloniai praleistas laikas kartu su artimaisiais.

Viešbutyje taip pat įrengtas vaikų kambarys, kuriame visą vasarą edukacines veiklas vaikams veda profesionalios auklės. Čia jūsų mažyliu bus pasirūpinta, kol bandysite atgauti jėgas lauko ar vidaus baseinuose ar SPA procedūrose.

Profesionali sporto salė

Mėgstantiems dieną pradėti nuo mankštos ar tiesiog palaikantiems kūno tonusą – jauki sporto salė. Nors visa krepšinio komanda čia netilptų, čia esančios įrangos pakanka tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams.

Po mankštos galima atsigaivinti lauko baseine, kurio ilgis 18, o plotis 7 metrai. Smagiai paplaukioti čia tikrai galima. Prie baseino yra jaukių užuovėjų atsipalaiduoti. Aplink baseiną išdėstyti gultai saulės vonioms, o norintiems pasnausti pavėsyje – jauki graikiško stiliaus pastogė. Vaikų baseinėlis su pašildomu vandeniu, skirtas mažųjų svečių pramogoms.

Deja, laiko baseinai veikia tik šiltuoju vasaros metu.

Baseinas, kuriame lyja

Viena įdomesnių čia siūlomų paslaugų – „Princesių baseinas“. SPA centre, nusileidus sraigtiniais laiptais, pasitinka masyvios indiškos medinės durys, kurios veda į šį baseiną.


P.Gvildžio nuotr.

Patekus į baseino patalpą, apgaubia raminanti muzika. „Princesių baseinu“ vienu metu gali mėgautis 2-4 žmonės.

Nuvijus rūpesčius, baseine galima atsipalaiduoti ir plūduriuoti vandens paviršiuje, kadangi vanduo prisotintas jūros druska. Čia galima mėgautis spalvų ir šviesų terapija, o jei norite, gali net ir švelnus lietutis palyti!

Visa tai yra „Golden SPA“ baseinų ir pirčių komplekse, kuriame dar galėsite išbandyti masažinių srovių baseiną, aromaterapinę pirtį, garinę pirtį, ledo kambarį.

Imperatoriškas masažas išmušė iš vėžių

Aš pasiryžau išbandyti japonišką, imperatorišką veido masažą „Kobido“. Kaip ir dauguma vyrų, tikrai nebūčiau pats pasirinkęs tokio masažo, jei ne SPA centro specialistų patarimai (tikriausiai dėl mano nusistatymo) jį išbandyti.

Juk dažniausiai vyrai masažą tapatina su nugara ir supranta kaip tvirtą ar atpalaiduojantį. Tuo tarpu „Kobido“ masažas skirtas veido, kaklo ir pečių zonoms.

Prieš masažą visų pirma buvau įspėtas išjungti savo filmavimo įrangą, motyvuojant tuo, kad nesuprasiu ir tikrosios pastarojo paskirties. Pirmąsias dešimt minučių įvairios darbinės mintys sukosi galvoje, tačiau joms greitai nurimti padėjo lyriška muzika ir švelnios bei tvirtos masažistės rankos.

Malonūs gyvenimo etapų prisiminimai, vaizdiniai iš vaikystės skriejo galvoje, kol išgirdau šnabždesį į ausį, kad galiu dar keletą minučių „parelaksuoti“, palengva grįždamas į save. Nepatikėsite, tačiau ta valanda prabėgo tarsi keletas minučių. Teisybės dėlei prisipažinsiu, kad po šio masažo reikėjo dar valandos, jog apsiprasčiau po to, kas čia įvyko...

Restorane – šefo vizitas

Tai viena tų vietų, kur maistu mėgaujiesi ne tik jusdamas jo skonines savybes, tačiau ir akimis. Įdomios kompozicijos ir sprendimai, kuriuos papildė paties virtuvės šefo apsilankymas prie stalelio pasiteirauti, kaip patiko patiekalai bei padėkoti už apsilankymą.

Sakyčiau, šis šefo vizitas – tiesiog puikus nepakartojamo penkių žvaigždučių poilsio baigiamasis akcentas. Nors to laiko, kai jauti, kad viskas vyksta tik tau ir dėl tavęs, turbūt net neįmanoma įvertinti.

Svajonių darbą siūlęs projektas „Profesionalus atostogautojas“ – patrauklių atostogų pasiūlymų tinklalapio Noriunoriunoriu.lt ir personalo atrankos bendrovės „CV Online“ kartu rengtas konkursas. Jį laimėjo kaunietis Saulius Kromalcas, įveikęs daugiau 600 konkurentų. Jis ir dar keli gerai atrankoje pasirodę konkurso dalyviai vasarą turėjo galimybę išbandyti daug įspūdingų atostogų pasiūlymų Lietuvoje ir Latvijoje.

Dabar profesionalūs atostogautojai dalijasi savo atostogų įspūdžiais su skaitytojais savo parengtuose tekstuose ir video.

Užsakymo nr.: PT_72765356

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis