Skubantys kavos galės užsisakyti iš automobilio

Iš JAV atkeliavusi maisto automobiliu kultūra, panašu, vis labiau skverbiasi į Lietuvą. Šią savaitę Kaune atidaryta pirmoji kavinių tinklo „Vero Cafe“ ir pirmoji mieste drive through kavinė.

Kavos – automobiliu kavinių kategoriją Jungtinėse Amerikos Valstijose bene labiausiai išvystė „Starbuck“ kavinių tinklas, Europoje tokio tipo kavinės dar tik pradeda populiarėti.

„Vero Cafe“ kavinių tinklo įkūrėja Laima Vėželienė kavos – automobiliu idėją galvoje nešiojosi bent 6 metus. „Vis ieškojome tinkamos vietos tokia kavinei, svarstėme, kokia galėtų būti koncepcija“, - sako tinklo vadovė Laima Vėželienė.

Organizatorių nuotr.

Jau keletą metų apie tai, kad tokios kavinės pageidautų, kalbėdavo ir „Vero Cafe“ klientai. Naujos kavinės vieta išskirtinė - prie pagrindinės įvažiavimo į Kauną sankryžos. Ilgą laiką ši vieta buvo apleista – stūksojo buvusi Lietuvos kuro degalinė. Šiandien šalia „Vero Drive“ kavinės jau įsikūrė „Neste“ benzino kolonėlė, atsidarys automobilių plovykla.

Organizatorių nuotr.

L.Vėželienė sako jau seniai pastebėjusi, kad žmonės dažnai į kavinę užbėga nusipirkti puodelio kavos ir sėda atgal į automobilį. „Dabar jiems tai padaryti bus kur kas patogiau – į „Vero Drive“ patogu atvažiuoti iš visų pusių. Labai tikimės, kad ši vieta taps ne tik susitikimų, bet ir pusryčių vieta, ją nesunkiai ras ir Kauno nepažįstantys žmonės“, - neabejoja tinklo vadovė.

„Vero Drive“ kavos gerbėjams siūlys ne tik šviežiai skrudintą, aukštos kokybės kavą, kurią galima pasiimti į kelią, bet ir ruoš šviežią, lengvą maistą – salotas, sumuštinius. Rytais čia bus kepama kiaušinienė. „Pasaulyje sparčiai populiarėja tendencija – prie kavos siūlyti šviežiai ruošiamo maisto. Stengiamės neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų, patys ieškojome tinkamų receptų, visus juos išbandėme“, - sako L.Vėželienė.

Organizatorių nuotr.

„Vero Cafe“ tinklo vadovė neabejoja, kad kavos kelyje kultūra Lietuvoje įsibėgėja. „Į „kava kelyje“ kavinių kategoriją atėjome pačiu laiku, - įsitikinusi L.Vėželienė. – Dedame itin daug pastangų, kad ir kava, ir maistas, kurį siūlysime būtų šviežias, kokybiškas ir skanus“.

Užsakymo nr.: PT_73170618

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis