Filmo „Amžinai kartu“ kūrėjai su Lietuvos žiūrovais kalbėsis ne tik apie kiną

Iki ilgai lauktos Linos Lužytės filmo „Amžinai kartu“ premjeros liko mažiau nei dešimt dienų. Sausio 13 d. filmas bus pradėtas rodyti Lietuvos kino teatrų repertuaruose, o nuo sausio 5 dienos prasidės išskirtiniai filmo seansai, lydimi susitikimų su kūrybine komanda - aktoriais Dainiumi Gavenoniu, Gabija Jaraminaite, Rasa Samuolyte, režisiere Lina Lužyte bei prodiusere Dagne Vildžiūnaite.

Pirmasis susitikimas įvyks jau rytoj, sausio 5 d., žurnalo ir portalo MOTERIS rengiamame pirmame Lietuvoje filmo seanse, kuriame dalyvaus pagindinio moters vaidmens atlikėja Gabija Jaraminaitė. Apie Vilniuje esančiame kino teatre „Pasaka“ vyksiantį renginį išsamios informacijos ieškokite čia http://www.kinopasaka.lt/lt/renginiai/amzinai-kartu-moteris-premjera.

Sausio 9 d. filmo komanda ir kviestiniai svečiai rinksis į raudonojo kilimo premjerą Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre, o štai antradienį, sausio 10 dieną, filmo kūrėjai vyks į susitikimus su žiūrovais Marijampolės „Spindulio“ kino teatre ir Kaune esančiame „Forum Cinemas“. Marijampolėje vyksiančio seanso pradžia – 17:30, o Kaune žiūrovai laukiami 19:00 val.

Sausio 11 d., trečiadienį, pagrindinio vyro vaidmens atlikėjas Dainius Gavenonis vyks atsakinėti į Panevėžio žiūrovų klausimus. Premjerinis seansas kino centre „Garsas“ prasidės 18.30 val.

Ketvirtadienį, sausio 14 dieną, rengiami net trys filmo seansai, lydimi pokalbių su komanda. 17.00 val. į „Minijos“ kino teatre prasidėsiantį seansą kviečiami Gargždų žiūrovai. 18:30 val. Klaipėdos Kultūros fabriko kino salėje įvyks filmo išankstinis rodymas bei susitikimas su žiūrovais, o Vilniaus gyventojai ir svečiai tą dieną laukiami „Skalvijos“ kino centre, kur 19.00 val. prasidės filmo seansas, o po jo lauks pokalbis su komandos nariais.

Sausio 18 dieną 18.00 val. į filmo premjerą ir susitikimą kviečia Ukmergės kultūros namai, o sausio 19 dieną 18.00 val. Utenos „Taurakalnio“ kino teatras.

Filmas „Amžinai kartu“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Žmona (akt. Gabija Jaraminaitė) – tobulą šeimą kurianti moteris. Vyras (akt. Dainius Gavenonis) – nepriklausomas kaskadininkas, žmonos nenorui vis sugrįžtantis į mylimą filmavimo aikštelę. Ir jų dukra (akt. Eila Grybinaitė), neapsikentusi gražių vakarienių ir amžino nesusikalbėjimo, vieną dieną pabėga ir praneša policijai, kad ji neturi tėvų. Bet moteris nepasiduoda – jos scenarijuje nelaimingų žmonių negali būti.

Filmo anonsus rasite čia https://youtu.be/rijGa9BnFNU ir čia https://youtu.be/ZX_Zka6-9ak

Daugiau informacijos – filmo facebook puslapyje www.facebook.com/amzinaikartu.lt/
Filmo gamybą iš dalies finansavo Lietuvos kino centras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis