„Graži ir ta kita“ - talentingų merginų humoras muzikos instrumentais

Po sėkmingo pasirodymo Lofto festivalyje rudens pradžioje, Klaipėdos jaunimo teatro aktorės sugrįžta į Vilnių, į klubą „Paviljonas“, kur publikai pristatys gerų atsiliepimų sulaukusį scenos meno kūrinį „Graži ir ta kita“. Pasirodymas įvyks sausio 19 dieną.

„Graži ir ta kita“ – tai šešių merginų sukurtas projektas, kuris gali būti suprastas kaip instrumentinės ir vokalinės merginų grupės koncertas, ir tuo pačiu vaidybinis, socialinis scenos reiškinys arba performansas su puošniais kostiumais ir choreografiniais elementais.

Asmeninio albumo nuotr.

Koncerto-spektaklio metu kalbama apie moterų ir vyrų santykius, abiejų lyčių stereotipus, problemas, kurios, pasak kūrėjų, vieniems yra neišsenkančios, kitiems – nesuprantamos, o viską suprasti būtina tiek, kiek ir visai nereikalinga. „Daugelis kasdienių mūsų situacijų iš tiesų yra vertos jeigu ne smagaus juoko, tai bent jau šiltos šypsenos“ – sako aktorės, skatindamos skirti šeštadieninę valandą smagiam poilsiui ir su šypsena pridurdamos, jog „tokio kito gražaus pasirodymo“ Klaipėdoje gali tekti laukti net keletą mėnesių, kadangi spalį merginos vėl iškeliaus į kitus Lietuvos miestus.

Koncerto-spektaklio kūrybiniame procese žaidžia instrumentai ir temos, o muzikos spalvos keičiasi taip greitai kaip ir moterų nuotaikos bei norai. Muzikinio žanro aktorės neapibūdina, jis kinta greitai ir neprognozuojamai – išgirsite nuo psichodelinio reivo iki progresyvaus roko, nuo nekultūringo repo iki seksualaus funk'o, nuo gražaus iki to kito...

Asmeninio albumo nuotr.

Šešios merginos į sceną atsineša dvigubai tiek instrumentų, trigubai tiek sudaužytų širdžių, keturgubai daugiau - užkariautų. Visas „Graži ir ta kita“ pasirodymas yra paremtas originalia, pačių kūrėjų rašyta muzika bei tekstais. Scenoje dainuojama ir grojama gyvai.

Teatralizuotas koncertas „Graži ir ta kita“ bus atliekamas sausio 19 dieną, ketvirtadienį, „Paviljone, adresu Pylimo g. 21B, Vilnius, 20.00 val. Į šį kiek įžūlų, intriguojantį, humoro persmelktą teatralizuotą koncertą patirti vaizdinio ir garsinio malonumo kviečiami ir vyrai, ir moterys nuo 14 metų.

Aktorės : Neringa Krunglevičiūtė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.
Scenografija ir kostiumai: Renata Valčik

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis