Ko automobilyje reikia šiuolaikiškoms moterims

Kokį automobilį moterys vadintų idealiu? Greičiausiai daugelis nė nepagalvoję atšautų - aišku, kad gražų. Tačiau dar idealesnis variantas būtų ne tik gražus, bet ir saugus, modernus, sumanus bei personalizuotas automobilis.

Jau kurį laiką galima pastebėti, kad miesto gatvėmis vis dažniau rieda vadinamieji parketiniai visureigiai arba krosoveriai. Šio tipo automobiliai yra kompaktiškesni nei didieji visureigiai, tad miestui tinka puikiai - manevringi, praktiški, lengvai valdomi, o pravažumas geresnis nei daugumos kitų.

Galima sakyti, kad krosoverius išpopuliarino Japonijos automobilių gamintojas "Nissan". Metai po metų variacijų sparčiai daugėjo, o šiandien galima ne tik išsirinkti labiausiai patikusį modelį, bet ir pačiam jį stilizuoti - sudėlioti norimas spalvų kombinacijas, apdailos detales, prisidėti prie vidaus dizaino. Būtent toks yra stilingasis "Nissan" krosoveris "Juke".

Ameninio archyv. nuotr.

Asmeninio archyv. nuotr.

Išsirinkusi norimą automobilio spalvą, galėsite prie jos derinti originaliai atrodančius aksesuarus: veidrodėlių gaubtus, priekinių žibintų apdailą, apatines bamperio plokštes, šonines juostas, durų rankenėles, bagažinės detales bei ratlankius. Vėliau dizaino žaidimai persikelia į automobilio vidų, kur galite pagal savo įgeidžius stilizuoti net 13 detalių. Jei manote, kad lietuvaičiams išskirtinė automobilių išvaizda yra drąsokas žingsnis, klystate. Važiuodami gatve atkreipkite dėmesį, minioje pilkšvų automobilių kaipmat išsiskirs originalieji "Juke".

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

"Juke" ypatingas ne tik personalizacijos galimybėmis, bet ir bendro dizaino modernumu. Akį traukia aptakios automobilio formos, sportinio stiliaus elementai ar žibintai, kuriantys žaismingo ateivio įspūdį. Uždėjusios pliusiuką dėl išskirtinės išvaizdos, sėdome už vairo ir žvilgtelėjome, ką slepia naujasis "Juke".

Ameninio archyv. nuotr.

Ameninio archyv. nuotr.

Akivaizdu, automobilis skirtas šiuolaikiškam miesto žmogui. Nors iš išorės "Nissan Juke" atrodo tikras žvėriukas, viduje jis kur kas galantiškesnis. Paspaudus starto mygtuką rieda tyliai, kaipmat pasiūlo susidėlioti norimą maršrutą, o saugumo sistemos jumis pasirūpina nuo-iki. Neretai pasitaiko, kad moterims stresą kelia būtent automobilio parkavimas. Vairuodama šį automobilį baimes galite palikti už durų. Ekrane interaktyviai rodomas ne tik galinis vaizdas, bet ir projekcija iš viršaus, tad išvairuoti automobilį iš stovėjimo aikštelės - vienas juokas.

Gamintojo nuotr.

Jei važiuojant ankstyvą rytą ar po ilgos darbo dienos merkiasi akys, automobilyje įrengta technologija "Safety Shield" neleis išklysti iš kelio, pasimesti vadinamosiose aklojo matymo zonose, perspės apie šalimais esančius objektus. Galų gale turėsite ir kur patogiai pasidėti kavos puodelį - tarp priekinių sėdynių įtaisyti du dailūs laikikliai. Apskritai automobilyje rasite nemažai praktiškų kišenėlių, kur vgalima įsidėti mobilųjį telefoną, piniginę, saulės akinius ar lūpų dažus, o prireikus daiktus išsitraukti akimirksniu, be jokių užkliuvimų.

Ameninio archyv. nuotr.

Moterims svarbi ne tik automobilio išorė, saugumas, bet ir paprastas, aiškus valdymas. Čia "Nissan Juke" dviem ratais priekyje kitų krosoverių - vos vienu spustelėjimu prietaisų valdymas pasikeičia į klimato kontrolę arba leidžia reguliuoti važiavimo režimus, galite rinktis iš trijų variantų: "Sport", "Normal" ar "Eco". Sistema "Dynamic Control" efektyviai sumažina mygtukų kiekį ir supaprastina automobilio valdymą.

Gamintojo nuotr.

"Juke" - miestui skirtas automobilis, standartinės komplektacijos krosoveris neleis viršyti kosminio greičio ir pažeidinėti kelių eismo taisyklių. Visgi jei esate greičio fanatikė, verta išbandyti sportiškesnę "Juke" versiją "Nismo RS", kuri leis ir paskraidyti.

Sakoma, kad prieš sėsdamos į naują automobilį, moterys pirmiausia apžiūri bagažinę - ar tilps šopingo turtas? Tačiau šiais laikas greičiausiai didelių reikalavimų bagažinės išmatavimams nebekeliama. Juk el. parduotuvėse galima įsigyti ne tik technikos, aprangos, bet ir maisto prekių, tad kam švaistyti laiką eilėse. "Juke" nelabai tiks persikraustymo darbams, bet čia rasite pakankamai vietos tam, ko prireiks poilsiui sodyboje ar prie ežero. Jei vis dėlto norėsite automobilį užkrauti daiktais, galite galines sėdynes atlenkti, tuomet bagažinė tiks ir kraustynėms.

Gamintojo nuotr.

Išvažiavusi užmiestin sunkiau pravažiuojamuose keliuose galėsite nesijaudinti, visų varančiųjų ratų sistema mąstys už jus. Modeliuose "Nissan Juke" su išmaniąja sistema "All-mode 4x4" galia yra paskirstoma galiniams kairiajam ir dešiniajam ratams - tai sukimo momento paskirstymo funkcija. Važiuojant posūkyje daugiau galios perduodama automobilio išoriniam galiniam ratui, todėl tiksliau įveiksite posūkį ir galėsite lengviau greitėti. Ką gi - vairuojant "Juke" pažliugę pavasarėjantys keliai keblumų nekels, kad ir kur važiuosite, judėsite sklandžiai, jausitės saugiai ir, žinoma, atrodysite stilingai.

Ameninio archyv. nuotr.

Daugiau nuotraukų - galerijoje:

Užsakymo nr.: PT_73899246

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis